۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
درخواست رزرو مشاوره
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

درحال جستجو ...

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در لیتوانی

پذیرش تحصیلی لیسانس در دانشگاه بین المللی LCC لیتوانی در رشته مدیریت کسب و کار بین الملل

این دوره تحصیلی کارشناسی مدیریت کسب و کار بین الملل دانشجویان را برای مواجه شدن با ماهیت پیچیده کسب و کار در محیط های بین المللی، آماده می سازد. فارغ التحصیلان این دوره تحصیلی مهارت های رویارویی با تغییرات سریع با اقتصاد اروپایی و جهانی، به ویژه در مناطق اروپای شرقی را برای ادغام و روابط با شرکای جهانی، بدست می آورند. 

کشور: لیتوانی
دانشگاه:
دانشگاه بین المللی LCC
رتبه: ‎+1000
دانشگاه بین المللی LCC که به عنوان یک موسسه آموزشی هنرهای لیبرال شناخته می شود. در سال 1993 در شهر کلایپدا تاسیس گردید. این دانشگاه با ارائه سبک آموزشی منحصربفرد و آینده محور و همچنین محیط آموزشی تعاملی، بسیار برجسته بوده و آموزش آن تحت یک چارچوب آموزشی جامعه دانشگاهی مسیحی قرار گرفته تا امکان گسترش آموزش در خارج از کلاس را فراهم آورد.
رشته تحصیلی:
رشته مدیریت صنعتی
مدیریت صنعتی شاخه‌ای از مدیریت است که مدیران نیروی انسانی سازمان‌های صنعتی را تربیت می‌کنند و دارای سه بعد اصلی: فنی وتکنیکی، مالی و رفتاری و اجتماعی می‌باشد. این رشته به بررسی نحوه قرار گرفتن ماشین آلات و بهره وری آن‌ها توجه دارد. توجه اساسی به واحدهای صنعتی و همچنین کارگرها و نحوه انجام کار و چالش‌های کارگری توجه دارد. هدف از این رشته تحصیلی تربیت افرادی می‌باشد که بتوانند با دیدگاهی مدیریتی سازمان‌های صنعتی را مدیریت نمایند.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: کلایپدا
طول دوره: 4 سال
هزینه ورودی: 339 دلار
مبلغ دقیق شهریه: 3,592 دلار
ددلاین: ترم: پائیز - شروع: September 1, 2021 - ددلاین ثبت نام: June 15, 2021
حداقل نمره تافل: 61
حداقل نمره آیلتس: 6