۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
درخواست رزرو مشاوره
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

درحال جستجو ...

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در لیتوانی

پذیرش تحصیلی لیسانس در دانشگاه مایکولاس رومریز لیتوانی در رشته کسب و کار جهانی و بازاریابی مدرن

دانشجویان در این دوره تحصیلی به مطالعه اصول کسب و کار، مدیریت، حسابداری، اصول بازاریابی، توسعه سیستم های کسب و کار و شبکه، بینش ها و تحقیقات بازار، مدیریت نوآوری، کسب و کار بین الملل، رقابت ها و استراتژی های کسب و کار، مدیریت ریسک کسب و کار، می پردازند.  

کشور: لیتوانی
دانشگاه:
دانشگاه مایکولاس رومریز
رتبه: ‎+1000
این دانشگاه یکی از بزرگترین دانشگاه های لیتوانی است که نام خود را از محقق حقوقی، قاضی و پدر قانون اساسی لیتوانی، مایکولاس رومریز، گرفته است. این دانشگاه در سال 1991 تاسیس گردیده و در حال حاضر حدود 6500 دانشجو از 58 کشور جهان می پذیرد. این دانشگاه دارای دو پردیس در شهرهای ویلینوس و کانواس می باشد و برای دانشجویان بین المللی، در زمینه علوم اجتماعی، دوره هایی به زبان انگلیسی در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری، ارائه می دهد.
رشته تحصیلی:
رشته دیجیتال مارکتینگ(بازاریابی دیجیتال)
این گرایش ترکیبی از رشته ی دیجیتال مارکتینگ و و مدیریت استراتژیک است.و مباحثی اعم از چگونگی طرح ریزی،فرآیند فروش،مارکتینگ مطلوب در شرکت ها،بازاریابی سنتی و مدرن و شبکه های اجتماعی را در بر می گیرد که در این گرایش در دانشگاه ها تدریس می شود. همانطور که بهتر می دانید در سال های اخیر با پیشرفت تکنولوژی شرکت ها و سازمان ها به وسیله ی رسانه های اجتماعی با مخاطبین خود در ارتباط قرار می گیرند.تحصیل در این گرایش فرد را با موضوعاتی نظیر آشنایی با فرآیند های ضروری در بازاریابی استراتژیک و ایجاد روابط با مخاطبان عملی می کند.همچنین فرد دانشجو با مفاهیمی همچون توسعه ی و رشد شرکت های بازرگانی به کمک شبکه های اجتماعی و تجهیزات بازاریابی و آشنایی با سایت ها به صورت آنالیز آشنا خواهند شد.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: ویلنیوس
طول دوره: 3.5 سال
مبلغ دقیق شهریه: 2,438 دلار
ددلاین: ترم: پائیز - شروع: September 1, 2022 - ددلاین ثبت نام: May 31, 2022
حداقل نمره تافل: 53
حداقل نمره آیلتس: 4.5