۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
درخواست رزرو مشاوره
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

درحال جستجو ...

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در لیتوانی

پذیرش تحصیلی لیسانس در دانشگاه ویلنیوس لیتوانی در رشته سیستم های اطلاعاتی و امنیت سایبری

این دوره تحصیلی کارشناسی سیستم های اطلاعاتی و امنیت سایبری با هدف آماده سازی متخصصان در سیستم های اطلاعاتی و امنیت سایبری در جهت کسب دانش بنیادی و کاربردی در مهندسی انفورماتیک و همچنین مهارت های لازم برای تجزیه و تحلیل ایمنی، طراحی، ساخت و نگهداری سیستم اطلاعاتی، ارائه می شود. این دوره تحصیلی اولین و تنها دوره تحصیلی بررسی امنیت سایبری است که با توجه تقاضای قابل توجه برای متخصصین امنیت سایبری با تحصیلات عالی در اتحادیه اروپا و بازارهای بین المللی، فارغ التحصیلان این دوره تحصیلی با آشنایسی با فناوری های امنیت سیستم های اطلاعاتی می توانند در هر بازاری اعم از محلی، اتحادیه اروپا و یا در سطح جهانی، با موفقیت فعالیت کنند. 

 

کشور: لیتوانی
دانشگاه:
دانشگاه ویلنیوس
رتبه: ‎458
دانشگاه ویلنیوس، قدیمی ترین دانشگاه در حوزه بالکان و یکی از قدیمی ترین و مشهور ترین دانشگاه ها در اروپای مرکزی است که امروزه بزرگترین دانشگاه لیتوانی است. این دانشگاه در سال 1579 توسط دوک اعظم لیتوانی و پادشاه لهستان، استفان باتوری تاسیس کرد که سومین دانشگاه قدیمی مشترک منافع لهستان و لیتوانی، پس از دانشگاه های کراکف و آلبرتینا، بود. از دانشکده های این دانشگاه می توان به مدرسه کسب و کار، شیمی و علوم ژئو، ارتباطات، اقتصاد و علوم مدیریتی، تاریخ، حقوق، ریاضیات و انفورماتیک، پزشکی، فلسفه و فیزیک اشاره کرد.
رشته تحصیلی:
رشته امنیت سایبری
امنیت سایبری کاربردی یک برنامه کاربردی است که سناریوهای امنیتی واقعی جهان را در اختیار دانشجویان قرار می دهد. دانش آموزان یاد می گیرند از کامپیوترها در برابر هکرها محافظت کنند، شبکه های بی سیم را ایمن کنند، رایانه ها را در مقابل بدافزار حافظت کنند و تهدیدات امنیتی را شناسایی کنند. دانش جویان همچنین یاد می گیرند که چگونه کامپیوترهای مسکونی، مشاغل تجاری و تقاضاها را در شرکت های دولتی و خصوصی برای پرداختن به مسائل امنیت اینترنت در دنیای امروز یاد بگیرند. دانشجویان همچنین برای گواهی نامه های بین المللی صنعت امنیت سایبری CompTIA Security + و CompTIA CySA + آماده می شوند
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: کاناز
طول دوره: 3.5 سال
مبلغ دقیق شهریه: 4,074 دلار
ددلاین: ترم: پاییز - شروع: September 1, 2021 - ددلاین ثبت نام: June 1, 2021
حداقل نمره تافل: 65
حداقل نمره آیلتس: 6