۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
درخواست رزرو مشاوره
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

درحال جستجو ...

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در نروژ

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس در دانشگاه اسلو نروژ در رشته انفورماتیک: برنامه نویسی و معماری سیستم

برنامه کارشناسی ارشد انفورماتیک: برنامه نویسی و معماری سیستم شامل توسعه سیستم ، برنامه نویسی ، ارتباط داده ، سیستم های توزیع شده و امنیت اطلاعات است. با داشتن مدرک کارشناسی ارشد انفورماتیک: برنامه نویسی و معماری سیستم ، کل اینگونه سیستم ها و تئوری های مبتنی بر آنها را می فهمید.

شما می توانید به توسعه و نگهداری چنین سیستمهایی کمک کرده و دانش عمیقی در یکی از مناطق فرعی برنامه داشته باشید

کشور: نروژ
دانشگاه:
رتبه: ‎119
دانشگاه اسلو با بیش از 200 سال قدمت، با طیف گسترده‌ای از رشته‌های دانشگاهی، در اکثر زمینه‌ها دارای جوامع برتر پژوهشی است. این دانشگاه در حال حاضر دارای 8 مرکز ملی عالی و تمرکز استراتژیک در تحقیقات بین رشته‌ای در زمینه انرژی و علوم زندگی به طور خاص است. دانشگاه اوسلو به عنوان یک دانشگاه تحقیقاتی غیر انتفاعی و کاملاً مستقل، به برنامه‌های خوب بودجه عمومی دسترسی دارد و از امکانات آزمایشگاه و مطب، کتابخانه‌ها و پشتیبانی فنی برخوردار است.
رشته تحصیلی:
رشته انفورماتیک-برنامه نویسی و معماری سیستم
انفورماتیک-برنامه نویسی و معماری سیستم : سیستم های رایانه ای جزئی از تمام بخش های جامعه هستند و مهم این است که شخصی آنها را توسعه داده و حفظ کند ، آنها را بفهمد و اطمینان حاصل کند که برای حداکثر بهره خود و برای سوءاستفاده از آنها طراحی نشده اند. برنامه نویسی رایانه فرایند طراحی و ساخت یک برنامه کامپیوتری قابل اجرا برای دستیابی به یک نتیجه محاسباتی خاص است. برنامه نویسی شامل کارهایی از قبیل: تجزیه و تحلیل ، تولید الگوریتم ها ، پروفایل دقیق الگوریتم ها و مصرف منابع و اجرای الگوریتم ها به زبان برنامه نویسی انتخاب شده (معمولاً به عنوان رمزگذاری است).
زبان دوره: انگلیسی
طول دوره: 2 ساله
ظرفیت (نفر): 20
هزینه‌های ماهیانه زندگی: 1,300 دلار
ددلاین: ددلاین ثبت نام: December 1, 2021
حداقل نمره تافل: 90
حداقل نمره آیلتس: 6.5
حداقل معدل: 15
حداقل تعداد واحدهای درسی: 120
شرایط:
  • ارائه تمکن مالی تائید شده