۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
مشاوره رایگان
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

مقصدت رو از بین ۱۹۰+ کشور جستجو کنید

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در ایتالیا

پذیرش تحصیلی دانشگاه پلی تکنیک میلان در رشته مهندسی کامپیوتر در مقطع کارشناسی ارشد

پذیرش تحصیلی دانشگاه پلی تکنیک میلان که ز بهترین دانشگاه های فنی اروپا و در عین حال در لیست کم هزینه ترین دانشگاه های اروپایی است.

کشور: ایتالیا
دانشگاه:
دانشگاه پلی‌تکنیک میلان
رتبه: ‎137
دانشگاه پلی‌تکنیک میلان (به ایتالیایی: Politecnico di Milano) پایه گذاشته شده در ۲۹ نوامبر ۱۸۶۳، بزرگ‌ترین موسسه آموزش عالی در زمینه رشته های فنی-مهندسی در کشور ایتالیا و یکی از معتبرترین مراکز علمی در اروپا و جهان است. عده ای از بزرگترین و نام آور ترین چهره های علمی و هنری ایتالیا از این دانشگاه فارغ التحصیل شده اند. این دانشگاه در میلان ایتالیا واقع شده و حدود ۴۰٬۳۱۲ دانشجو و ۲٬۵۱۷ استاد و استادیار دارد. بر طبق رتبه بندی QS دانشگاه های جهان در سال 2020، دانشگاه پلی تکنیک میلان در مجموع رتبه اول ایتالیا و 149 جهان را از آن خود کرده است. این دانشگاه رتبه 20 ام جهان و 7 ام اروپا را در بین رشته های مهندسی کسب کرده است. همچنین بر اساس رتبه بندی بر طبق رشته و دپارتمان نیز به ترتیب زیر عمل کرده است: 1- Art and design: رتبه 6 ام جهان و 3 ام اروپا 2- Architecture: رتبه 7 ام جهان و 4 ام اروپا 3- civil- structural engineering: رتبه 7 ام جهان و 5 ام اروپا 4- mechanical engineering: رتبه 9 ام جهان و 5 ام اروپا 5- Computer science: رتبه 40 ام جهان و 10 ام اروپا 6- chemical engineering: رتبه 34 ام جهان و 9 ام اروپا 7- electronic-electrical engineering: رتبه 17 ام جهان و 8 ام اروپا در رتبه‌بندی جهانی دانشگاهی، این دانشگاه در سال ۲۰۰۷ رتبه ۶۸ و در سال ۲۰۰۸ رتبه ۶۳ را در مهندسی بدست آورد. در فهرست رتبه‌بندی دانشگاه‌های ایتالیا به وسیلهٔ وزارت علوم ایران این دانشگاه در رده دانشگاه‌های درجه یک ایتالیا به چشم می‌خورد.
رشته تحصیلی:
استفاده از اصول مهندسی و مفاهیم پزشکی و زیست شناسی برای ارائه بهتر خدمات درمانی.به عبارت دیگر این رشته با تمرکز بر کاهش شکاف بین مهندسی و پزشکی ، ترکیب مهارت های طراحی و حل مسئله مهندسی با علوم بیولوژی پزشکی برای پیشبرد خدمات درمانی از جمله تشخیص ، نظارت و درمان است.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: میلان
طول دوره: ۲ سال
مبلغ دقیق شهریه: 4,500 دلار
ددلاین: شروع: September 1, 2021 - ددلاین ثبت نام: March 1, 2021
حداقل نمره تافل: 76
شرایط:
  • تافل ۷۶ یا آیلتس۶