۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
مشاوره رایگان
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

مقصدت رو از بین ۱۹۰+ کشور جستجو کنید

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در هلند

پذیرش تحصیلی کارشناسی دانشگاه لیدن هلند برای رشته زیست شناسی

زیست شناسی یک رشته گسترده و پویاست. شما به عنوان یک زیست شناس یک لحظه به DNA نگاه می کنید و لحظه دیگر اکوسیستم ها. شما همچنین می توانید در زمینه های تحقیقاتی جدید مانند بیوتکنولوژی ، ژنتیک مولکولی یا مدیریت پایدار زمین پیشگام باشید. دانشی که طی این مطالعه به دست می آورید سهم مهمی در حل مشکلات اجتماعی دارد. به عنوان مثال ، می توانید با استفاده از دانش خود در مورد DNA و میکروبیولوژی ، آنتی بیوتیک های جدید را کشف کرده و به داروهای جدید تبدیل کنید. در دانشگاه لیدن تمام جنبه های زیست شناسی ارائه می شود. از زیست سلولی مولکولی گرفته تا اکولوژی. شما یک برنامه اساسی را  دنبال می کنید ، پس از آن در جهت مورد علاقه خود متخصص می شوید.
شما یاد می گیرید که انتقادی و مستقل فکر کنید و سوال کنید.

کشور: هلند
دانشگاه:
دانشگاه لیدن
رتبه: ‎118
دانشگاه لیدن، کهن‌ترین دانشگاه هلند در شهری به همین نام است. این دانشگاه در سال ۱۵۷۵ میلادی به دست ویلِم، شاهزاده اورنژ و بنیان‌گذار دودمان پادشاهی کنونی هلند بنیاد شد. از آن زمان تاکنون خاندان پادشاهی هلند ارتباط نزدیکی با این دانشگاه دارند. ملکه یولیانا ملکه پیشین، ملکه بئاتریکس ملکه کنونی و ویلِم-الکساندر ولیعهد هلند از این دانشگاه فارغ‌التحصیل شده‌اند. در سال ۲۰۰۵ دانشگاه لیدن یک مدرک دکترای افتخاری ویژه را به ملکه بئاتریکس تقدیم کرد. دانشگاه لیدن دارای ۶ دانشکده، بیش از ۵۰ بخش و بیش از ۱۵۰ دوره آموزشی بوده و از شهرت بین‌المللی زیادی برخوردار است. در رتبه‌بندی دانشگاهی شانگهای در سال ۲۰۱۰، این دانشگاه در رتبه هفتادم جهانی قرار داشته‌است.
رشته تحصیلی:
زیست‌شناسی یا بیولوژی از علوم طبیعی و دانش مربوط به کاوش دربارهٔ جانداران است. این دانش به بررسی ویژگی‌ها و رفتار جانداران، چگونگی پیدایش گونه‌ها و افراد (کاهش گرایی)، و نیز به بررسی تعامل جانداران با یکدیگر و محیط پیرامونشان می‌پردازد. (زیست‌شناسی دستگاه‌ها) زیست‌شناسی شامل موضوعات گسترده ایست که دارای تقسیم‌بندی بسیاری از مباحث و رشته‌های مختلف است. از جمله مهم‌ترین موضوعات آن عبارت از پنج اصل به هم وابسته است که می‌توان آن‌ها را اساس زیست‌شناسی مدرن نامید
زبان دوره: هلندی - انگلیسی
منطقه: لیدن
طول دوره: 3 سال
مبلغ دقیق شهریه: 18,202 دلار
ددلاین: ترم: پاییز - شروع: September 1, 2021 - ددلاین ثبت نام: May 1, 2021
شرایط:
  • تسلط به زبان هلندی و انگلیسی