x
مشاوره مهاجرت گوتو تی آر
مشاوره مهاجرت: 02143000021
پیشنهاد تحصیلی

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس در دانشگاه فنی آیندهوون هلند در رشته طراحی صنعتی

ددلاین این پیشنهاد فرا رسیده و قابل ارجاع نیست.

دانشکده طراحی صنعتی در سال 2001 تاسیس شده است. رویکرد آموزشی دانشکده منجر به آموزش طراحان، کارآفرینان و محققان منحصر به فرد می شود. فارغ التحصیلان این دانشکده به دلیل نگرش فعال و خلاقانه خود، در محیط های که نمونه سازی اولیه بخش اساسی در فرایند طراحی و تحقیقات است، می توانند عملکرد بالایی داشته باشند

رشته تحصیلی :
طراحی صنعتی
طراحی صنعتی همان طور که از نامش پیداست ترکیبی است از هنر طراحی و کاربرد آن در صنعت. نوآوری در صنعت عاملی است که به دلیل بروز نیازهای جدید و همچنین نیاز انسان به تنوع، همواره مورد توجه است. در این میان لازم است افرادی با تسلط به طراحی با توجه به جنبه های هنری آن، و همچنین آگاهی کافی نسبت به سایر علوم وجود داشته باشند که با طرح ها و ایده های جدیدی که ارائه می دهند، جواب این نیازها را از تصور به بهترین شکل ممکن به واقعیت تبدیل کنند.به جز مباحث پایه هنری و زیبایی شناسی، لازم است که در هر پروژه خاص، علوم مرتبط با آن به طور خلاصه فراگرفته شود.
زبان دوره : انگلیسی
حداقل مدرک تحصیلی مورد نیاز : کارشناسی
حداقل نمره تافل : 90
حداقل نمره آیلتس : 6.5
مبلغ دقیق شهریه : 17,973 دلار
رنکینگ دانشگاه : 102
کشور : هلند
نام دانشگاه :
دانشگاه صنعتی آیندهوون
این دانشگاه صنعتی انگلیسی زبان در سال 1965 تاسیس شد. این دانشگاه دانشجویان را آموزش می دهد تا علم و فناوری را به سود بشریت پیش ببرد. دانشگاه صنعتی آیندهوون آموزش دانشگاهی را ارائه می دهد که با تحقیقات بنیادی و کاربردی هدایت می شود. فلسفه آموزشی آنها مبتنی بر توجه شخصی است و جایی برای آمال ها و استعدادهای فردی است. تحقیقات ما با بالاترین استانداردهای بین المللی مطابقت دارد.
شرایط :
  • ارائه ریز نمرات، رزومه، انگیزش نامه و دو عدد توصیه نامه
ددلاین : ترم: پاییز - شروع: September 1, 2020 - ددلاین ثبت نام: February 1, 2020

پیشنهادات مشابه