۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
مشاوره رایگان
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

مقصدت رو از بین ۱۹۰+ کشور جستجو کنید

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در هلند

پذیرش تحصیلی کارشناسی دانشگاه لیدن برای جرم شناسی

با داشتن مدرک لیسانس در جرم شناسی می توانید یک جرم شناس همه جانبه شوید ، جایی که چیزهای زیادی درباره تمرین و انجام تحقیقات می آموزید. به عنوان مثال ، در سال اول ، شما در مورد جریمه در جلسات قاضی پلیس اطلاعات کسب می کنید. اما شما همچنین می توانید جرم شناسی را با مثلاً حقوق یا روانشناسی ترکیب کنید. انتخاب شما هرچه باشد: جرم شناسی یک آموزش به ویژه موضوعی و از نظر اجتماعی است. با تحصیل جرم شناسی در دانشگاه لیدن شما این فرصت را کسب میکنید که در یک شبکه بین المللی کار کنید و دوره کارآموزی بگذرانید.

کشور: هلند
دانشگاه:
دانشگاه لیدن
رتبه: ‎118
دانشگاه لیدن، کهن‌ترین دانشگاه هلند در شهری به همین نام است. این دانشگاه در سال ۱۵۷۵ میلادی به دست ویلِم، شاهزاده اورنژ و بنیان‌گذار دودمان پادشاهی کنونی هلند بنیاد شد. از آن زمان تاکنون خاندان پادشاهی هلند ارتباط نزدیکی با این دانشگاه دارند. ملکه یولیانا ملکه پیشین، ملکه بئاتریکس ملکه کنونی و ویلِم-الکساندر ولیعهد هلند از این دانشگاه فارغ‌التحصیل شده‌اند. در سال ۲۰۰۵ دانشگاه لیدن یک مدرک دکترای افتخاری ویژه را به ملکه بئاتریکس تقدیم کرد. دانشگاه لیدن دارای ۶ دانشکده، بیش از ۵۰ بخش و بیش از ۱۵۰ دوره آموزشی بوده و از شهرت بین‌المللی زیادی برخوردار است. در رتبه‌بندی دانشگاهی شانگهای در سال ۲۰۱۰، این دانشگاه در رتبه هفتادم جهانی قرار داشته‌است.
رشته تحصیلی:
جرم‌شناسی
جرم شناسی شاخه‌ای از علوم اجتماعی است که در آن، طبیعت، وسعت، علت و کنترل رفتار مجرمانه در فرد و جامعه، نهادهای کنترل‌کننده و سازمان‌های اصلاح‌کننده مورد بحث قرار می‌گیرند. جرم‌شناسی یک علم میان‌رشته‌ای در علوم رفتاری است و به خصوص توسط مطالعات جامعه‌شناسی (به خصوص جامعه‌شناسی انحراف)، مردم‌شناسی اجتماعی و روانشناسی و همچنین نوشتارهایی در حقوق تأمین می‌شود.
زبان دوره: هلندی
منطقه: لیدن
طول دوره: 3 سال
مبلغ دقیق شهریه: 23,458 دلار
ددلاین: شروع: September 1, 2021 - ددلاین ثبت نام: April 1, 2021
شرایط:
  • در صورتی که دارای دیپلم بین المللی هستید مدرک زبان A1 یا A2 باید داشته باشید
  • درصورت داشتن دیپلم امتحان زبان گرفته خواهد شد