x
قبل از هر اقدام برای مهاجرت، این ویدئوها رو ببین!
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در هلند

پذیرش تحصیلی-فوق لیسانس-دانشگاه رادبود-هلند-رشته اقتصاد

 رشته اقتصاد در دانشگاه رادبود شما را به چالش می کشد که به اقتصاد متفاوت نگاه کنید و دریابید که این رشته چیزی بیش از پول ، بازار و مقررات است.هنگامی که سابقه تحصیلات شما به شما اجازه ورود مستقیم به برنامه کارشناسی ارشد اقتصاد را نمی دهد ، در برخی موارد می توانید در یک دوره پیش دانشگاهی ثبت نام کنید.یک برنامه پیش از کارشناسی ارشد (معمولاً) یک برنامه یک ساله (60 EC) است که به ویژه برای ایجاد فاصله بین تحصیلات قبلی شما و کارشناسی ارشد ما در اقتصاد طراحی می شود. اتمام یکی از این برنامه ها دسترسی مستقیم به مقطع فوق لیسانس در رشته اقتصاد را می دهد را می دهد.

کشور: هلند
دانشگاه:
دانشگاه رادبود
رتبه: ‎217
دانشگاه دولتی رادبود واقع در قدیمی ترین شهر هلند، نیمیخن در سال 1923 تاسیس گردید. این دانشگاه تمرکز قوی بر روی تحقیقات داشته و دارای 7 دانشکده و بیش 19900 دانشجو می باشد.
رشته تحصیلی:
شاخه‌ای از علوم اجتماعی است که به تحلیل تولید، توزیع و مصرف کالاها و خدمات می‌پردازد. کانون توجه دانش اقتصاد بر این است که عوامل اقتصادی چگونه رفتار و تعامل می‌کنند و اقتصادهای مختلف چگونه کار می‌کنند. در این راستا، یک تقسیم‌بندی اولیه کتاب‌های پایه‌ای اقتصاد، اقتصاد خرد در برابر اقتصاد کلان است. اقتصاد خرد، رفتار عوامل پایه‌ای اقتصاد، شامل عوامل فردی مانند خانوارها و شرکتها یا خریداران و فروشندگان را بررسی می‌کند. در مقابل اقتصاد کلان، کلیت اقتصاد و عوامل مؤثر بر آن شامل بیکاری، تورم، رشد اقتصادی و سیاست پولی و مالی را تحلیل می‌کند.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: نیژمگان
طول دوره: یکسال
مبلغ دقیق شهریه: 13,507 دلار
ددلاین: ترم: پاییز - شروع: September 1, 2021 - ددلاین ثبت نام: April 1, 2021
حداقل مدرک تحصیلی مورد نیاز:
حداقل نمره تافل: 90
حداقل نمره آیلتس: 6.5
حداقل تعداد واحدهای درسی: 60
شرایط:
  • دانشجویان ایرانی باید برای ویزای long stay اقدام کنند که این پروسه یک تا 90 روز طول میکشد.
  • همچنین ایرانی ها باید مجوز کار داشته باشند.
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت: ۰۲۱۴۳۰۰۰۰۲۱