۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
درخواست رزرو مشاوره
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

درحال جستجو ...

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در هلند

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس در دانشگاه آمستردام هلند در رشته انفورماتیک پزشکی

با افزایش آگاهی از نیاز به متخصصین که توانائی ارزیابی، توسعه و تطبیق برنامه های فناوری ارتباطات و اطلاعات را دارند؛ دانشگاه ها ترغیب به ارائه دوره های آموزشی انفورماتیک در حوزه پزشکی شدند. دانشگاه آمستردام یک دوره تحصیلی انفورماتیک را به منظور درک چالش هایی که مراکز درمانی با آن روبرو هستند، ارائه می دهند. این دوره تحصیلی یکی از برترین دوره های تحصیلی از لحاظ کیفیت آموزش در اروپا می باشد.

کشور: هلند
دانشگاه:
دانشگاه آمستردام
رتبه: ‎64
دانشگاهی تحقیقاتی عمومی است که در آمستردام هلند واقع می باشد. این دانشگاه در سال ۱۶۳۲ توسط ۲ محقق تاسیس شد و سومین دانشگاه قدیمی در هلند می باشد. دانشگاه آمستردام، دارای بیشترین ثبت نام دانشجودر هلند می باشد. دانشگاه اصلی آمستردام، در مرکز شهر آمستردام قرار دارد و دانشگاههای وابسته به آن در مجاورت دانشگاه اصلی هستند. دانشگاه دارای ۵۹ دوره تحصیلی مربوط به لیسانس و ۱۳۳ دوره تحصیلی فوق ليسانس می باشد. این دانشگاه، از طریق همکاری بین المللی که با دانشگاههای دیگر دارد موقعیت تبادل اطلاعات را با ۲۰۰ دانشگاه در اروپا را داراست واز بیش از ۲۵۰۰ دانشجو و محقق بین المللی ثبت نام می کند.دانشگاه آمستردام، در طول تاریخ خود برنده ۶ جایزه نوبل و ۳ جایزه "Spinoza prize" می باشد.
رشته تحصیلی:
رشته انفورماتیک پزشکی
انفورماتیک پزشکی دانشی میان رشته ای شامل رشته های علوم کامپیوتر، طراحی نرم افزار، دانش اطلاعات، علوم شناختی و...، می باشد که هدف آن جمع آوری، نگهداری، تحلیل و پردازش اطلاعات در حوزه علوم پزشکی می باشد. متخصصین این حوزه تحصیلی می توانند سیستم های کامپیوتری مراکز بهداشتی درمانی را ارزیابی کرده و نیاز های سخت افزاری و نرم افزاری آن را تشخصی دهند.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: آمستردام
طول دوره: 2 سال
مبلغ دقیق شهریه: 13,279 دلار
ددلاین: ترم: پائیز - شروع: September 1, 2022 - ددلاین ثبت نام: March 1, 2022
حداقل نمره تافل: 100
حداقل نمره آیلتس: 7
حداقل تعداد واحدهای درسی: 120