x
اگر اولین بار هست که از سایت GO2TR دیدن می‌کنین، حتما از این صفحه شروع کنین!
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در هلند

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس در دانشگاه صنعتی آیندهوون هلند در فناوری خودرو

صنعت خودرو پیشرفت بسیار سریعی دارد. خودروهای سنتی تبدیل به سیستم های فوق پیشرفته و پر از قطعات مکانیکی، الکترونیکی، سنسورهای پیچیده شده اند. افزایش هوش مصنوعی خودرو سبب شده است مهندسین تحصیل کرده یک ماشین را به عنوان سیستم کامل ببینند تا مجموعه ای از اجزا. وسائل نقلیه امروز ناشی دانش میان رشته ای مانند مکانیک، الکترونیک، علوم کامپیوتر و... می باشند. شما به عنوان یک مهندس خودرو بایستی با تمای این حوزه های دانشی آشنایی داشته باشید و این دوره تحصیلی فوق لیسانس دانش میان رشته ای برای صنعت خودروسازی پیشرفته امروزی ارائه می دهد.

کشور: هلند
دانشگاه:
دانشگاه صنعتی آیندهوون
رتبه: ‎102
این دانشگاه صنعتی انگلیسی زبان در سال 1965 تاسیس شد. این دانشگاه دانشجویان را آموزش می دهد تا علم و فناوری را به سود بشریت پیش ببرد. دانشگاه صنعتی آیندهوون آموزش دانشگاهی را ارائه می دهد که با تحقیقات بنیادی و کاربردی هدایت می شود. فلسفه آموزشی آنها مبتنی بر توجه شخصی است و جایی برای آمال ها و استعدادهای فردی است. تحقیقات ما با بالاترین استانداردهای بین المللی مطابقت دارد.
رشته تحصیلی:
مهندسی خودرو به عنوان مادر کلیه رشته‌های منشعب از مهندسی مکانیک شناخته می‌شود زیرا مهندسی مکانیک با صنعت خودرو آغاز گردید و سازوکارها، فنون و تجربیات حاصل از آن در بخش‌های دیگر بکار گرفته شد. این رشته در کشورهای پیشرفته تا سطح دکترا و در شاخه‌های گوناگون توسعه یافته‌است
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: آیندهوون
طول دوره: 2 سال
مبلغ دقیق شهریه: 17,613 دلار
ددلاین: ترم: پائیز - شروع: September 1, 2021 - ددلاین ثبت نام: May 1, 2021
حداقل نمره تافل: 90
حداقل نمره آیلتس: 6.5
حداقل معدل: 15
حداقل تعداد واحدهای درسی: 120
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت: 02143000021