۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
درخواست رزرو مشاوره
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

درحال جستجو ...

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در هلند

پذیرش تحصیلی لیسانس در دانشگاه فنی آیندهوون هلند در رشته شیمی و مهندسی شیمی

مهندسی شیمی و شیمی نقش مهمی در حل مشکلات جامعه ایفا می کند. برای مثال توسعه اشکال انرژی های پاک، یا مواد جدید با خصوصیات خاص مانند الیاف فوق العاده قوی، یا تبدیل نور به الکتریسیته. همواره تقاضای کاری زیادی برای مهندسین شیمی تحصیل کرده وجود دارد. 

در این دوره تحصیلی شما شیمی، علوم مواد و فناوری فرایندها را فرا می گیرد. تحقیقات موجود در این رشته در حوزه های تحصیلی دیگر گسترش داده می شود. در این دوره تحصیلی بسیاری از موضوعات اجتماعی کلیدی وجود دارند. مانند انرژی پایدار و علوم زندگی و بهداشت. 

کشور: هلند
دانشگاه:
دانشگاه صنعتی آیندهوون
رتبه: ‎102
این دانشگاه صنعتی انگلیسی زبان در سال 1965 تاسیس شد. این دانشگاه دانشجویان را آموزش می دهد تا علم و فناوری را به سود بشریت پیش ببرد. دانشگاه صنعتی آیندهوون آموزش دانشگاهی را ارائه می دهد که با تحقیقات بنیادی و کاربردی هدایت می شود. فلسفه آموزشی آنها مبتنی بر توجه شخصی است و جایی برای آمال ها و استعدادهای فردی است. تحقیقات ما با بالاترین استانداردهای بین المللی مطابقت دارد.
رشته تحصیلی:
رشته مهندسی شیمی
شاخه ای از مهندسی که از اصول شیمی، فیزیک، ریاضیات، زیست شناسی و اقتصاد برای فراگیری نحوه موثر تولید، طراحی، حمل و نقل و تبدیل انرژی و مواد استفاده می کند. بازار کار مهندسان شیمی می تواند از کاربرد فناوری نانو و مواد نانو در آزمایشگاه گرفته تا فرآیندهای صنعتی در مقیاس بزرگ که مواد شیمیایی، مواد اولیه، سلولهای زنده، میکروارگانیسم ها و انرژی را به محصولات مفید تبدیل می کنند، باشد.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: آیندهوون
طول دوره: 3 سال
هزینه ورودی: 108 دلار
مبلغ دقیق شهریه: 12,191 دلار
ددلاین: ترم: پائیز - شروع: September 1, 2021 - ددلاین ثبت نام: May 1, 2021
حداقل نمره تافل: 90
حداقل نمره آیلتس: 6.5
حداقل تعداد واحدهای درسی: 180