x
اگر اولین بار هست که از سایت GO2TR دیدن می‌کنین، حتما از این صفحه شروع کنین!
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در هلند

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس در دانشگاه فناوری آیندهوون هلند در رشته علوم و مهندسی کامپیوتر

سیستم های نرم افزار اگرچه دیده نمی شوند ولی نقش بسیار مهمی در جامعه ما ایفا می کنند. به عنوان مثال، سیستم های نرم افزاری بانک ها، شرکت های بیمه، نرم افزار های به کار رفته در تلویزیون، موتورهای جستجو ویا نرم افزار های کنترل شبکه برق شهری، وجودشان برای دنیای امروزی حیاتی است.

در این دوره کارشناسی ارشد، دیدگاه علمی با رویکرد مهندسی ترکیب شده است، شما یاد می گیرید یک نرم افزار طراحی کنید، و به طور سیستماتیک مجموعه ای از نیازمندی های رایانه ای را طراحی و تولید کرده و در نهایت می توانید در مورد میزان تحقق این نیازمندی ها، آزمایشات کمی و کیفی را انجام دهید. 

کشور: هلند
دانشگاه:
دانشگاه صنعتی آیندهوون
رتبه: ‎102
این دانشگاه صنعتی انگلیسی زبان در سال 1965 تاسیس شد. این دانشگاه دانشجویان را آموزش می دهد تا علم و فناوری را به سود بشریت پیش ببرد. دانشگاه صنعتی آیندهوون آموزش دانشگاهی را ارائه می دهد که با تحقیقات بنیادی و کاربردی هدایت می شود. فلسفه آموزشی آنها مبتنی بر توجه شخصی است و جایی برای آمال ها و استعدادهای فردی است. تحقیقات ما با بالاترین استانداردهای بین المللی مطابقت دارد.
رشته تحصیلی:
علوم رایانه مطالعه فرایندهایی است که با داده ها در تعامل هستند و می توانند به صورت داده به صورت برنامه ارائه شوند. استفاده از الگوریتم ها را قادر می سازد تا اطلاعات دیجیتالی را دستکاری ، ذخیره و ارتباط برقرار کنند. یک دانشمند رایانه نظریه محاسبات و طراحی سیستم های نرم افزاری را مطالعه می کند. رشته های آن را می توان به رشته های نظری و عملی تقسیم کرد. نظریه پیچیدگی محاسباتی کاملاً انتزاعی است ، در حالی که گرافیک رایانه بر برنامه های دنیای واقعی تأکید دارد. تئوری زبان برنامه نویسی رویکردهایی را برای توصیف فرآیندهای محاسباتی در نظر می گیرد ، در حالی که مهندسی نرم افزار شامل استفاده از زبان های برنامه نویسی و سیستم های پیچیده است. تعامل انسان و کامپیوتر چالش های موجود در ساختن رایانه ها را مفید ، قابل استفاده و در دسترس می داند.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: آیندهوون
طول دوره: 2 سال
مبلغ دقیق شهریه: 17,563 دلار
ددلاین: ترم: پائیز - شروع: September 1, 2021 - ددلاین ثبت نام: May 1, 2021
حداقل نمره تافل: 90
حداقل نمره آیلتس: 6.5
حداقل معدل: 15
حداقل تعداد واحدهای درسی: 120
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت: 02143000021