۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
درخواست رزرو مشاوره
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

درحال جستجو ...

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در هلند

پذیرش تحصیلی لیسانس در دانشگاه صنعتی آیندهوون هلند در رشته طراحی صنعتی

طراحی صنعتی تمام آنچه درباره نوآوری، خلاقیت، فناوری، نیازهای کاربر، زیبائی شناسی، علایق اجتماعی و تجاری است. این دوره تحصیلی با آمیختگی دنیای فیزیکی و دیجیتالی فراتر از طراحی سنتی محصول رفته است. 

کشور: هلند
دانشگاه:
دانشگاه صنعتی آیندهوون
رتبه: ‎102
این دانشگاه صنعتی انگلیسی زبان در سال 1965 تاسیس شد. این دانشگاه دانشجویان را آموزش می دهد تا علم و فناوری را به سود بشریت پیش ببرد. دانشگاه صنعتی آیندهوون آموزش دانشگاهی را ارائه می دهد که با تحقیقات بنیادی و کاربردی هدایت می شود. فلسفه آموزشی آنها مبتنی بر توجه شخصی است و جایی برای آمال ها و استعدادهای فردی است. تحقیقات ما با بالاترین استانداردهای بین المللی مطابقت دارد.
رشته تحصیلی:
رشته طراحی صنعتی
طراحی صنعتی همان طور که از نامش پیداست ترکیبی است از هنر طراحی و کاربرد آن در صنعت. نوآوری در صنعت عاملی است که به دلیل بروز نیازهای جدید و همچنین نیاز انسان به تنوع، همواره مورد توجه است. در این میان لازم است افرادی با تسلط به طراحی با توجه به جنبه های هنری آن، و همچنین آگاهی کافی نسبت به سایر علوم وجود داشته باشند که با طرح ها و ایده های جدیدی که ارائه می دهند، جواب این نیازها را از تصور به بهترین شکل ممکن به واقعیت تبدیل کنند.به جز مباحث پایه هنری و زیبایی شناسی، لازم است که در هر پروژه خاص، علوم مرتبط با آن به طور خلاصه فراگرفته شود.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: آیندهوون
طول دوره: 3 سال
مبلغ دقیق شهریه: 12,246 دلار
ددلاین: ترم: پائیز - شروع: September 1, 2022 - ددلاین ثبت نام: January 15, 2022
حداقل نمره تافل: 90
حداقل نمره آیلتس: 6.5
حداقل تعداد واحدهای درسی: 180