۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
درخواست رزرو مشاوره
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

درحال جستجو ...

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در هلند

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس در دانشگاه اراسموس روتردام در رشته حسابداری و مدیریت مالی

این دوره برای دانشجویان بین المللی است که می خواهند که چشم انداز مسیر حرفه ای خود را ارتقا دهند. در این دوره روش ها و تئوری های دانشگاهی و همچنین مهارت ها و تجربه های عملی را ارائه می دهد. 

کشور: هلند
دانشگاه:
دانشگاه اراسموس روتردام
رتبه: ‎72
دانشگاه اراسموس روتردام (هلندی: Erasmus Universiteit Rotterdam / انگلیسی: Erasmus University Rotterdam) یکی از بزرگ‌ترین مراکز آموزش عالی در هلند است که در سال ۱۹۱۳ میلادی بنیان نهاده شده است. نام این دانشگاه برگرفته از نام دزیدریوس اراسموس، فیلسوف سده پانزدهم میلادی در هلند است که در روتردام زاده شد. نمایی از ساختمان مرکزی دانشگاه اراسموس روتردام در شب فعالیت‌های آموزشی دانشگاه اراسموس بیشتر روی رشته‌های در پیوند با فرهنگ، بهداشت، حقوق، دانش‌های اجتماعی، سیاسی، مدیریت و پزشکی متمرکز است. مرکز پزشکی دانشگاه اراسموس به عنوان یکی از معتبرترین مراکز پزشکی اروپا به شمار می‌آید. پیشینه فعالیت دانشگاه اراسموس گرچه به سال ۱۹۱۳ بازمی‌گردد ولی دانشگاه به فرم کنونی‌اش در سال ۱۹۷۳ سازماندهی شده است. این دانشگاه در بروکسل نیز دارای شعبه‌ای است.
رشته تحصیلی:
رشته حسابداری
حسابداری یک سیستم است که در آن فرآیند جمع‌آوری، طبقه‌بندی ، ثبت، خلاصه کردن اطلاعات و تهیه گزارشهای مالی و صورتهای حسابداری در شکل‌ها و مدلهای خاص انجام می‌گیرد. تا افراد ذی‌نفع درون سازمانی مثل مدیران سازمان و یا برون‌سازمانی مثل بانک‌ها، مجامع عمومی سازمان ها ی مورد نظر و یا مقامات مالیاتی بتوانند از این اطلاعات استفاده کنند.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: روتردام
طول دوره: 1 سال
هزینه ورودی: 108 دلار
مبلغ دقیق شهریه: 19,798 دلار
ددلاین: ترم: پائیز - شروع: September 1, 2021 - ددلاین ثبت نام: May 15, 2021
حداقل نمره تافل: 94
حداقل نمره آیلتس: 7
حداقل تعداد واحدهای درسی: 60