۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
مشاوره رایگان
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

مقصدت رو از بین ۱۹۰+ کشور جستجو کنید

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در هلند

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس در دانشگاه اراسموس هلند در رشته بازاریابی

بازاریابی در قرن بیست و یکم به فعالیت چند رشته ای تبدیل شده است. این بدان معناست که فرایند تولید و ارائه محصولات و خدمات در یک بازار یک فعالیت پیوسته و زمان بر است. در این دوره تحصیلی علاوه بر تمرینات مکرر و جدی، از شما انتظار می رود که با خلاقیت و تلاش گروهی خود برای حل مسائل، تلفیق و تجزیه و تحلیل داده ها استفاده کرده و نتایج و راهکارهائی ها را در مورد موفقیت در بازاریابی ارائه دهید.  

کشور: هلند
دانشگاه:
دانشگاه اراسموس روتردام
رتبه: ‎72
دانشگاه اراسموس روتردام (هلندی: Erasmus Universiteit Rotterdam / انگلیسی: Erasmus University Rotterdam) یکی از بزرگ‌ترین مراکز آموزش عالی در هلند است که در سال ۱۹۱۳ میلادی بنیان نهاده شده است. نام این دانشگاه برگرفته از نام دزیدریوس اراسموس، فیلسوف سده پانزدهم میلادی در هلند است که در روتردام زاده شد. نمایی از ساختمان مرکزی دانشگاه اراسموس روتردام در شب فعالیت‌های آموزشی دانشگاه اراسموس بیشتر روی رشته‌های در پیوند با فرهنگ، بهداشت، حقوق، دانش‌های اجتماعی، سیاسی، مدیریت و پزشکی متمرکز است. مرکز پزشکی دانشگاه اراسموس به عنوان یکی از معتبرترین مراکز پزشکی اروپا به شمار می‌آید. پیشینه فعالیت دانشگاه اراسموس گرچه به سال ۱۹۱۳ بازمی‌گردد ولی دانشگاه به فرم کنونی‌اش در سال ۱۹۷۳ سازماندهی شده است. این دانشگاه در بروکسل نیز دارای شعبه‌ای است.
رشته تحصیلی:
این رشته شامل مهارت های مورد نیاز برای مدیریت یک تجارت است. این مهارت ها در راستای نظارت بهتر و درست تر بر فعالیت های تجاری است. مدیریت عبارت است از تخصیص منابع برای دستیابی به اهداف و مطلوبات سازمان؛ برنامه ریزی، سازماندهی، مدیریت کارمندان، رهبری یا هدایت و کنترل یک سازمان و تلاش برای رسیدن به یک هدف است.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: روتردام
طول دوره: 1 سال
مبلغ دقیق شهریه: 16,580 دلار
ددلاین: ترم: پائیز - شروع: September 1, 2021 - ددلاین ثبت نام: May 1, 2021
حداقل نمره تافل: 91
حداقل نمره آیلتس: 6.5