x
اگر اولین بار هست که از سایت GO2TR دیدن می‌کنین، حتما از این صفحه شروع کنین!
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در هلند

پذیرش تحصیلی لیسانس در دانشگاه اراسموس هلند در رشته تاریخ

در این دوره تحصیلی کارشناسی، شما بر روی مسائل اجتماعی، اقتصادی، سیاسی، فرهنگی و ... دوره های تاریخی تمرکز می کنید، تا بتوانید با مطالعه تاریخ گذشتگان ارتباطی با دنیای امروز و راهکارهایی برای مشکلات امروزی بیابید. 

کشور: هلند
دانشگاه:
دانشگاه اراسموس روتردام
رتبه: ‎72
دانشگاه اراسموس روتردام (هلندی: Erasmus Universiteit Rotterdam / انگلیسی: Erasmus University Rotterdam) یکی از بزرگ‌ترین مراکز آموزش عالی در هلند است که در سال ۱۹۱۳ میلادی بنیان نهاده شده است. نام این دانشگاه برگرفته از نام دزیدریوس اراسموس، فیلسوف سده پانزدهم میلادی در هلند است که در روتردام زاده شد. نمایی از ساختمان مرکزی دانشگاه اراسموس روتردام در شب فعالیت‌های آموزشی دانشگاه اراسموس بیشتر روی رشته‌های در پیوند با فرهنگ، بهداشت، حقوق، دانش‌های اجتماعی، سیاسی، مدیریت و پزشکی متمرکز است. مرکز پزشکی دانشگاه اراسموس به عنوان یکی از معتبرترین مراکز پزشکی اروپا به شمار می‌آید. پیشینه فعالیت دانشگاه اراسموس گرچه به سال ۱۹۱۳ بازمی‌گردد ولی دانشگاه به فرم کنونی‌اش در سال ۱۹۷۳ سازماندهی شده است. این دانشگاه در بروکسل نیز دارای شعبه‌ای است.
رشته تحصیلی:
به نوشتار مکتوب از وقایع و اتفاقات ثبت شده در هر کشور و یا در سطح جهانی، تاریخ می گویند. رشته تاریخ به کشف، جمع آوری، سازماندهی، ارائه و تفسیر اطلاعات در مورد این رویدادها که در نهایت به مکتوبات تاریخی تبدیل می شوند. البته خواندن تاریخ تنها به این مسائل محدود نمی شود و بررسی نوار این اتفاقات نیاز به دانش و اشراف به مسائل روز و گذشته دنیا دارد.
زبان دوره: هلندی - انگلیسی
منطقه: روتردام
طول دوره: 3 سال
مبلغ دقیق شهریه: 6,931 دلار
ددلاین: ترم: پائیز - شروع: September 1, 2021 - ددلاین ثبت نام: May 1, 2021
حداقل نمره تافل: 100
حداقل نمره آیلتس: 7
حداقل تعداد واحدهای درسی: 180
شرایط:
  • شرکت در آزمون زبان هلندی برگزار شده توسط دانشگاه
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت: 02143000021