۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
درخواست رزرو مشاوره
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

درحال جستجو ...

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در هلند

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس در دانشگاه علوم کاربردی فونتیس هلند در رشته معماری

دوره تحصیلی کارشناسی ارشد معماری یک دوره مشارکتی، موضوع محور، خلاقانه و مبتنی بر عمل می باشد که به صورت پارت تایم ارائه می شود. این دوره تحصیلی در حالی که ریشه در معماری سنتی هلند دارد، دارای یک جهت گیری بین المللی قوی می باشد. هدف این دوره تحصیلی این است که آموزش معمارانی است که می توانند به طور موثر هوش طراحی را با نگرشی بازتابی، مهارت های عملی و کارآفرینی ترکیب کنند. برنامه درسی ارائه شده در این دوره مبتنی بر شایستگی و دستیابی به مهارت های مهم از جمله طراحی، پژوهش، ارتباطات، مهارت های کارآفرینی، سازماندهی و مهارت های حرفه ای، می باشد که مفهوم آموزشی این دوره تحصیلی را منحصربفرد می کند. 

کشور: هلند
دانشگاه:
دانشگاه علوم کاربردی فونتیس
رتبه: ‎+1000
دانشگاه فونتیس یکی از بزرگترین دانشگاه علوم کاربردی هلند می باشد که انواع دوره های کارشناسی و کارشناسی ارشد را به زبان انگلیسی ارائه می دهد. این دانشگاه برنامه های آموزشی و پژوهشی سطح بالای خود را در 200 رشته تحصیلی مختلف در 37 گروه آموزشی تا مقطع دکتری تخصصی آموزش می دهد. این دانشگاه دارای سه پردیس بزرگ در شهر های ایندهوون، ونلو و تیلبرگ می باشد.
رشته تحصیلی:
رشته معماری
ترکیبی از هنر، علوم، ریاضیات و دانش کسب و کار که برای برنامه ریزی، طراحی و ساخت و ساز ساختمان ها مورد نیاز است. معماری علاوه بر تاثیرگذاری مستقیم در استحکام و زیبایی هر سازه، یکی از راه های اصلی شناخت تاریخ، فرهنگ، تمدن و پیشینه ملت ها محسوب می شود.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: تیلبرگ
طول دوره: 4 سال
مبلغ دقیق شهریه: 7,646 دلار
ددلاین: ترم: پائیز - شروع: September 1, 2021 - ددلاین ثبت نام: April 1, 2021
حداقل نمره تافل: 80
حداقل نمره آیلتس: 6
شرایط:
  • ارائه نمونه کارپیشین، انگیزه نامه، شرکت در مصاحبه پذیرش و همچنین دانشجویان بایستی 20 ساعت در هفته در حرفه مرتبط با معماری مشغول به کار شوند.