x
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت گوتو تی آر
مشاوره مهاجرت: 02143000021
بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی

پذیرش تحصیلی لیسانس در دانشگاه علوم کاربردی فونتیس هلند در رشته مدیریت ارتباطات بین الملل

روش های نوین ارتباطی، جهان را به یک دهکده جهانی تبدیل کرده است. سازمان های در گروه های بزرگ و متنوع ارتباط برقرار می کنند. سازمان ها به دنبال متخصصین ارتباطات هستند که می دانند چگونه یک پیام را از طریق رسانه مناسب به گروه هدف مناسب انتقال دهند. 

این دوره مدیریت ارتباطات بین الملل با تربیت افراد خلاق برگزار می شود و به دانشجویان از گوشه و کنار دنیا آموزش داده می شود. این دوره تحصیلی با داشتن فرصت های گسترده در مبادلات بین المللی، پل پرتابی برای کار در حوزه ارتباطات بین الملل و زمینه های مرتبط با آن است.

رشته تحصیلی :
ارتباطات
این رشته برای آموزش روش های متفاوت برقراری ارتباط برای اعمال در زمینه هایی مثل رسانه، قانون و تجارت، طراحی شده است. دروس این رشته شباهت بسیاری به رشته های ارتباط عمومی، تبلیغات و خبرنگاری دارد.
زبان دوره : انگلیسی
منطقه : آیندهوون
حداقل مدرک تحصیلی مورد نیاز : دیپلم
حداقل نمره تافل : 80
حداقل نمره آیلتس : 6
مبلغ دقیق شهریه : 8,679 دلار
کشور : هلند
دانشگاه :
دانشگاه علوم کاربردی فونتیس
رتبه: ‎+1000
دانشگاه فونتیس یکی از بزرگترین دانشگاه علوم کاربردی هلند می باشد که انواع دوره های کارشناسی و کارشناسی ارشد را به زبان انگلیسی ارائه می دهد. این دانشگاه برنامه های آموزشی و پژوهشی سطح بالای خود را در 200 رشته تحصیلی مختلف در 37 گروه آموزشی تا مقطع دکتری تخصصی آموزش می دهد. این دانشگاه دارای سه پردیس بزرگ در شهر های ایندهوون، ونلو و تیلبرگ می باشد.
طول دوره : 4 سال
ددلاین : ترم: پائیز - شروع: September 1, 2020 - ددلاین ثبت نام: June 15, 2020

پیشنهادات مشابه