۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
درخواست رزرو مشاوره
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

درحال جستجو ...

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در هلند

پذیرش تحصیلی لیسانس در دانشگاه علوم کاربردی فونتیس هلند در رشته مدیریت ارتباطات بین الملل

روش های نوین ارتباطی، جهان را به یک دهکده جهانی تبدیل کرده است. سازمان های در گروه های بزرگ و متنوع ارتباط برقرار می کنند. سازمان ها به دنبال متخصصین ارتباطات هستند که می دانند چگونه یک پیام را از طریق رسانه مناسب به گروه هدف مناسب انتقال دهند. 

این دوره مدیریت ارتباطات بین الملل با تربیت افراد خلاق برگزار می شود و به دانشجویان از گوشه و کنار دنیا آموزش داده می شود. این دوره تحصیلی با داشتن فرصت های گسترده در مبادلات بین المللی، پل پرتابی برای کار در حوزه ارتباطات بین الملل و زمینه های مرتبط با آن است.

کشور: هلند
دانشگاه:
دانشگاه علوم کاربردی فونتیس
رتبه: ‎+1000
دانشگاه فونتیس یکی از بزرگترین دانشگاه علوم کاربردی هلند می باشد که انواع دوره های کارشناسی و کارشناسی ارشد را به زبان انگلیسی ارائه می دهد. این دانشگاه برنامه های آموزشی و پژوهشی سطح بالای خود را در 200 رشته تحصیلی مختلف در 37 گروه آموزشی تا مقطع دکتری تخصصی آموزش می دهد. این دانشگاه دارای سه پردیس بزرگ در شهر های ایندهوون، ونلو و تیلبرگ می باشد.
رشته تحصیلی:
رشته ارتباطات
این رشته برای آموزش روش های متفاوت برقراری ارتباط برای اعمال در زمینه هایی مثل رسانه، قانون و تجارت، طراحی شده است. دروس این رشته شباهت بسیاری به رشته های ارتباط عمومی، تبلیغات و خبرنگاری دارد.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: آیندهوون
طول دوره: 4 سال
مبلغ دقیق شهریه: 8,679 دلار
ددلاین: ترم: پائیز - شروع: September 1, 2021 - ددلاین ثبت نام: June 15, 2021
حداقل نمره تافل: 80
حداقل نمره آیلتس: 6