x
اگر اولین بار هست که از سایت GO2TR دیدن می‌کنین، حتما از این صفحه شروع کنین!
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در هلند

پذیرش تحصیلی لیسانس در دانشگاه ماستریخت هلند در رشته هوش مصنوعی

در این دوره تحصیلی شما یاد می گیرید که چگونه با سیستم های کامپیوتری را که می توانند از طریق تجربه و الگوهای موجود، مقادیر وسیعی از داده ها را می شناسند و در موقعیت های پیچیده قرار می دهند، کار کرده و آنها را توسعه دهید. این دوره تحصیلی کاملا انعطاف پذیر است و شما می توانید آن را با علایق خود تطبیق دهید، و شما تمام آنچه برای کار به عنوان یک متخصص هوش مصنوعی یک شرکت یا یک موسسه پژوهشی نیاز دارید را در این دوره تحصیلی کسب می کنید. 

کشور: هلند
دانشگاه:
دانشگاه ماستریخت
رتبه: ‎239
دانشگاه ماستریخت یکی از دانشگاه دولتی هلند می باشد که در سال 1976 در شهر ماستریخت تاسیس شد. این دانشگاه به عنوان یک دانشگاه تازه تاسیس شناخته می شود. این دانشگاه در همان سال های اولیه تاسیس به عنوان یکی از هشت دانشکده پزشکی در هلند پایه گذاری شد. دانشگاه ماستریخت یک دانشگاه بین المللی در حال رشد می باشد و به علت متد آموزشی نوآورانه، شخصیت بین المللی و رویکرد بین رشته ای برای تحقیق و آموزش، مشهور است.
رشته تحصیلی:
هوش مصنوعی
هوش مصنوعی که گاهی اوقات هوش ماشینی نامیده می‌شود، به هوشمندی نشان داده شده توسط ماشین‌ها در شرایط مختلف اطلاق می‌شود که در مقابل هوش طبیعی در انسان‌ها قرار دارد. به عبارت دیگر هوش مصنوعی به سیستم‌هایی گفته می‌شود که می‌توانند واکنش‌هایی مشابه رفتارهای هوشمند انسانی از جمله درک شرایط پیچیده، شبیه‌سازی فرایندهای تفکری و شیوه‌های استدلالی انسانی و پاسخ موفق به آنها، یادگیری و توانایی کسب دانش و استدلال برای حل مسایل را داشته باشند. بیشتر نوشته‌ها و مقاله‌های مربوط به هوش مصنوعی، آن را به عنوان (دانش شناخت و طراحی عامل‌های هوشمند) تعریف کرده‌اند. هوش مصنوعی را باید عرصهٔ پهناور تلاقی و ملاقات بسیاری از دانش‌ها، علوم، و فنون قدیم و جدید دانست. ریشه‌ها و ایده‌های اصلی آن را باید در فلسفه، زبان‌شناسی، ریاضیات، روان‌شناسی، عصب‌شناسی، فیزیولوژی، تئوری کنترل، احتمالات و بهینه‌سازی جستجو کرد و کاربردهای گوناگون و فراوانی در علوم رایانه، علوم مهندسی، علوم زیست‌شناسی و پزشکی، علوم اجتماعی و بسیاری از علوم دیگر دارد. از زبان‌های برنامه‌نویسی هوش مصنوعی می‌توان به لیسپ، پرولوگ، کلیپس و ویپی اکسپرت اشاره کرد.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: ماستریخت
طول دوره: 2 سال
هزینه ورودی: 109 دلار
مبلغ دقیق شهریه: 18,258 دلار
ددلاین: ترم: بهار - شروع: February 1, 2021 - ددلاین ثبت نام: November 1, 2020
حداقل نمره تافل: 90
حداقل نمره آیلتس: 6.5
شرایط:
  • آشنایی به علوم کامپیوتر و زبان های برنامه نویسی
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت: 02143000021