x
اگر اولین بار هست که از سایت GO2TR دیدن می‌کنین، حتما از این صفحه شروع کنین!
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در هلند

پذیرش تحصیلی لیسانس در دانشگاه ماستریخت هلند در رشته پزشکی

این دوره تحصیلی کارشناسی که رویکردی تعاملی داشته، شما در سال های اولیه تحصیل خود با بیماران در ارتباط خواهید بود. در این دوره که به هردو زبان هلندی و انگلیسی تدریس می گردد، شما مهارت های آزمایشگاهی و  پزشکی و سایر مهارت ها از جمله چگونگی اعلام یک خبر بد به همراهان بیمار،  را در محیطی شبیه سازی شده فرا خواهید گرفت. 

کشور: هلند
دانشگاه:
دانشگاه ماستریخت
رتبه: ‎239
دانشگاه ماستریخت یکی از دانشگاه دولتی هلند می باشد که در سال 1976 در شهر ماستریخت تاسیس شد. این دانشگاه به عنوان یک دانشگاه تازه تاسیس شناخته می شود. این دانشگاه در همان سال های اولیه تاسیس به عنوان یکی از هشت دانشکده پزشکی در هلند پایه گذاری شد. دانشگاه ماستریخت یک دانشگاه بین المللی در حال رشد می باشد و به علت متد آموزشی نوآورانه، شخصیت بین المللی و رویکرد بین رشته ای برای تحقیق و آموزش، مشهور است.
رشته تحصیلی:
پزشکی یک دانش کاربردی است، هدف آن حفظ و ارتقاء تندرستی، درمان بیماری‌ها و بازتوانی آسیب‌دیدگان است. این منظور با شناخت بیماری ها، تشخیص، درمان و جلوگیری از بروز آن‌ها به انجام می‌رسد. دانش پزشکی بر طیف وسیعی از رشته‌ها شامل از فیزیک و زیست‌شناسی تا علوم اجتماعی، مهندسی و علوم انسانی بنا شده‌است. امروزه هدف دانش پزشکی استفاده از فناوری‌های دانش‌مبنا و استدلال قیاسی برای رسیدن به راه‌حل مشکلات بالینی است. اکتشافات در باب ماهیت ژن‌ها و سلول‌ها دریچه‌ای برای تعریف فیزیولوژی بر مبنای سیستم‌های مولکولی فراهم کرده‌است. این بصیرت فیزیولوژیکی راه را برای درک بهتر فرایندهای پیچیده بیماری‌ها و رویکردهای نو درمانی فراهم کرده‌است.
زبان دوره: هلندی - انگلیسی
منطقه: ماستریخت
طول دوره: 3 سال
مبلغ دقیق شهریه: 8,657 دلار
ددلاین: ترم: پائیز - شروع: September 1, 2021 - ددلاین ثبت نام: June 1, 2021
حداقل نمره تافل: 80
حداقل نمره آیلتس: 6
شرایط:
  • ارائه مدرکی مبتنی بر تسلط در زبان هلندی
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت: 02143000021