۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
درخواست رزرو مشاوره
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

درحال جستجو ...

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در هلند

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس در دانشگاه علوم کاربردی آوانس هلند در رشته هنرهای تجسمی پسامعاصر

در این دوره تحصیلی کارشناسی ارشد، دانشجویان، رشته های مختلف هنری را با محوریت علمی و فرایندی، توسعه می دهند. در این محیط یادگیری میان رشته ای، دانش جویان فرصت این را دارند که پروژه های تحقیقاتی مشترک ویا مستقل را توسعه دهند، آنها از طریق یک رویکرد آگاهانه،‌انتقادی و انعکاسی، فعالیت های خود را ارزیابی کرده و توسعه می دهند. هدف از این دوره تحصیلی این است که هنرمندان بتوانند علاوه بر توسعه مهارت های فکری و عملی خود، نقش خود و فعالیت هایشان را در روابط اجتماع،‌تعریف کنند. 

کشور: هلند
دانشگاه:
دانشگاه علوم کاربردی آوانس
رتبه: ‎+1000
دانشگاه علوم کاربردی آوانس یک دانشگاه فنی سطح بالا در هلند می باشد که دارای سه پردیس در شهرهای بردا،هرتوگن بوش، تیلبرگ می باشد. این دانشگاه با تاسیس در تاریخ یک ژانویه 2004، دانشگاهی جوان در هلند به شمار می آید.
رشته تحصیلی:
رشته هنرهای تجسمی
هنرهای تجسمی که گاه با اصطلاح هنرهای بصری یاد می‌شوند، هنرهای مبتنی بر حس بینایی مانند نقاشی، مجسمه‌سازی، طراحی، طراحی محصول، چاپ دستی، عکاسی، گرافیک، طراحی صنعتی، سرامیک، صنایع دستی (نه هنرهای سنتی)، ویدئو، فیلمسازی، معماری و طراحی داخلی است. همچنین هنرهای تجسمی شامل گروه دیگری با عنوان هنرهای کاربردی مانند طراحی صنعتی، طراحی گرافیک، طراحی مد، طراحی داخلی و هنر تزئینی]می‌شود. در حال حاضر هنرمند تجسمی به شخصی گفته می‌شود که در زمینه هنرهای زیبایا هنرهای کاربردی فعالیت دارد. قلمرو کاری طراحی و هنرهای تجسمی بسیار گسترده‌است. در اصل این قلمرو همهٔ آنچه که می‌توان دید به جز نمایش را در بر می‌گیرد. منظور از نمایش هنرهایی مانند تئاتر، موسیقی، یا اپرا است. البته مرز مشخص و درستی میان این تعاریف نیست. مثلاً توجه کنید به هنر تن و بدن یا مثلاً فیلم و هنر رسانه‌ای که می‌توانند همهٔ دسته‌های دیگر هنر را در خود جای دهند.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: هرتوگن بوش
طول دوره: 2 سال
مبلغ دقیق شهریه: 8,882 دلار
هزینه‌های ماهیانه زندگی: 1,083 دلار
ددلاین: ترم: پائیز - شروع: September 1, 2021 - ددلاین ثبت نام: June 1, 2021
حداقل نمره تافل: 80
حداقل نمره آیلتس: 6
حداقل تعداد واحدهای درسی: 120
شرایط:
  • ارائه انگیزه نامه
  • ارائه نمونه کار در زمینه انیمیشن
  • ارائه پروپوزال تحقیقاتی