x
اگر اولین بار هست که از سایت GO2TR دیدن می‌کنین، حتما از این صفحه شروع کنین!
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در هلند

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس در آکادمی سلطنتی هنر لاهه در رشته عکاسی و جامعه

هسته اصلی این دوره تحصیلی کارشناسی ارشد عکاسی و جامعه، ایجاد تصاویر است، اما در این دوره، شما به چالش کشیده می شوید تا به فراتر از مرز های عکاسی نگاه کرده و از رسانه های برای شرکت در بحث های جهانی استفاده کنید. شما می توانید واسطه ای میان تصاویر و جامعه باشید. همه این ها زمانی تحقق می یابند که شما به عنوان یک عکاس بدانید که چگونه عکس ها گرفته می شوند، ارائه می شوند، در موردشان بحث می شود و مستند می شوند. 

کشور: هلند
دانشگاه:
آکادمی سلطنتی هنر لاهه
رتبه: ‎+1000
آکادمی سلطنتی هنر یکی از مشهورترین آکادمی های هنر و طراحی است که در سال 1682 در شهر لاهه تاسیس شد و یکی از قدیمی ترین دانشگاه ها در نوع خود می باشد. این آکادمی مهد آموزشی برخی از هنرمندان مهم شهر لاهه می باشد.
رشته تحصیلی:
عکاسی
هنرمند عكاس‌ به‌ هنر ديدن‌ مجهز است‌. چشم‌هاي‌ هوشيار و جستجوگر او به‌ معني‌ مكان‌ها، اشياء و حوادثي‌ رخنه‌ مي‌كند كه‌ از نگاه‌ لغزنده‌ چشم‌هاي‌ ديگران‌ پنهان‌ مي‌ماند. بنابراين‌ زيبايي‌ را در چيزهاي‌ پيش‌پا افتاده‌، غيرمعمول‌ را در معمول‌ و معني‌ را در ظاهراً بي‌معني‌ مي‌بيند. همچنين‌ يك‌ عكاس‌ بايد در محيط‌ جامعه‌ بوده‌ و پرجنب‌ و جوش‌ باشد. چون‌ عكاسي‌ مثل‌ نقاشي‌ نيست‌ كه‌ در خانه‌ بنشينيم‌ و هرچه‌ دلمان‌ خواست‌ نقاشي‌ كنيم‌ و حتي‌ در تابستان‌، پاييز را بكشيم‌ بلكه‌ عكاسي‌ شكار لحظه‌ها است‌ پس‌ بايد در ساعات‌ مختلف‌ شبانه‌روز در مكان‌هاي‌ متفاوت‌ حضور داشت‌ تا بتوان‌ لحظه‌ مورد نظر را شكار كرد.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: لاهه
طول دوره: 2 سال
مبلغ دقیق شهریه: 8,157 دلار
ددلاین: ترم: پائیز - شروع: September 1, 2021 - ددلاین ثبت نام: May 1, 2021
حداقل نمره تافل: 80
حداقل نمره آیلتس: 6
حداقل تعداد واحدهای درسی: 120
شرایط:
  • ارائه نمونه کار در زمینه عکاسی
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت: 02143000021