x
اگر اولین بار هست که از سایت GO2TR دیدن می‌کنین، حتما از این صفحه شروع کنین!
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در هلند

پذیرش تحصیلی لیسانس در دانشگاه علوم کاربردی ساکسون هلند در رشته علوم کامپیوتر کاربردی

هسته اصلی دوره تحصیلی کارشناسی علوم کامپیوتر کاربردی، ترکیبی از سخت افزار، سنسورها و میکروکنترلرها و نرم افزارهای کدنویسی مانند جاوا، C++، می باشد. شما می توانید با سیستم های تعبیه شده فراتر مباحث تئوری و در عمل آشنا شوید و همه چیز را درباره فرایندهای خودکار و کنترل کننده یاد خواهید گرفت. 

کشور: هلند
دانشگاه:
دانشگاه علوم کاربردی ساکسون
رتبه: ‎+1000
با بیش از 23000 دانشجو یکی از بزرگترین موسسه های آموزش عالی در هلند است. دانشگاه ساکسون دوره های تحصیلی گسترده ای در مقاطع مختلف از جمله تعداد زیادی دوره های بین المللی، ارائه می دهد. کیفیت آموزش در ساکسون توسط وزارت آموزش، فرهنگ و علوم هلند و همچنین چندین نهاد بین المللی مورد تأیید قرار می گیرد و به شما اطمینان می دهد که برنامه های ارائه شده از استاندارد بالایی برخوردار هستند.
رشته تحصیلی:
علوم رایانه یا علوم کامپیوتر به مجموعهٔ مطالعاتی گفته می‌شود که به زیربناهای نظری، روش‌های طراحی و ساخت و چگونگی استفاده از رایانه می‌پردازند. علوم کامپیوتر رویکردی علمی و عملی به محاسبات (computation) و کاربردهای آن است. این علم به بررسی سیستماتیک: امکان‌پذیری، ساختار، پیاده‌سازی و مکانیزمِ محاسبه‌های روشمند (یا الگوریتم) می‌پردازد؛ که مبنای آن کسب، نمایش، پردازش، ذخیره‌سازی، ارتباط و دسترسی به اطلاعات است. رشته علوم کامپیوتر را می‌توان به زیررشته‌های نظری و عملی بسیاری تقسیم کرد. بعضی از این زیررشته‌ها، نظیر نظریه پیچیدگی محاسباتی (که خواص اساسی مشکلات محاسباتی و قابل حل بودن آن‌ها را بررسی می‌کند) بسیار انتزاعی هستند، این در حالی است که زیررشته‌های دیگر مانند گرافیک کامپیوتری به بررسی کاربردهای قابل لمس تر در دنیای واقعی تأکید دارند. اکثر زیررشته‌های علوم کامپیوتر بر چالش‌های موجود در اجرای محاسبات تمرکز دارند.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: انشده
طول دوره: 4 سال
مبلغ دقیق شهریه: 8,462 دلار
ددلاین: ترم: پائیز - شروع: September 1, 2021 - ددلاین ثبت نام: May 1, 2021
حداقل نمره تافل: 80
حداقل نمره آیلتس: 6
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت: 02143000021