۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
درخواست رزرو مشاوره
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

درحال جستجو ...

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در هلند

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس در دانشگاه علوم کاربردی لاهه هلند در رشته مدیریت کسب و کار (MBA)

امروزه کسب و کارها با بسیاری از چالش های جهانی مانند تغییرات آب و هوا، شهرنشینی، مهاجرت و تغییرات قدرت اقتصادی روبرو هستند، بنابرین از فارغ التحصیلان رشته مدیرت کسب و کار (MBA) انتظار می رود که بتوانند با چالش های مختلف مدیریت و کسب و کار، فراتر از عرصه های اقتصادی و مالی، روبرو شوند. 

دانشگاه علوم کاربردی لاهه در دوره های کارشناسی ارشد بر روی پایداری، مسئولیت پذیری و کارآفرینی اجتماعی متمرکز بوده و  فارغ التحصیلان MBA این دانشگاه علاوه بر مدیریت مسئولیت پذیر، قادر به استفاده از دانش و نظریه های مدیریت مرتبط با کسب و کار همراه با بهترین و به روز ترین شیوه می باشند.

کشور: هلند
دانشگاه:
دانشگاه علوم کاربردی لاهه
رتبه: ‎+1000
دانشگاه علمی کاربردی لاهه به دلیل ویژگی بین المللی جمعیتی خاص خود با حدود 146 ملیت نمایندگی در دانشگاه شناخته می شود. این دانشگاه در سال 1987 تاسیس و در حدود 26000 دانشجو دارد. این مرکز دارای 42 دوره کارشناسی تمام وقت ، 21 دوره پاره وقت (9 تای آنها به زبان انگلیسی تدریس میشود) و 10 دوره کارشناسی دو رشته ای است. این دانشگاه همچنین دارای 9 رشته کارشناسی ارشد (3 تای آنها به زبان انگلیسی تدریس میشود) است.
رشته تحصیلی:
رشته مدیریت کسب و کار
کسب مهارت مدیریت یک کسب و کار از نظارت تا اجرا، مباحث مالی و حسابداری، مدیریت پروژه و بازاریابی. با فراگیری مهارت های تصمیم گیری، سازماندهی امکانات و منابع و همسو سازی اهداف موسسه با اهداف اعضا، این رشته شما را برای رهبری یک موسسه از پایه آماده می کند.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: لاهه
طول دوره: 1 سال
مبلغ دقیق شهریه: 21,876 دلار
ددلاین: ترم: پائیز - شروع: August 31, 2021 - ددلاین ثبت نام: May 31, 2021
حداقل نمره تافل: 80
حداقل نمره آیلتس: 6