x
اگر اولین بار هست که از سایت GO2TR دیدن می‌کنین، حتما از این صفحه شروع کنین!
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در هلند

پذیرش تحصیلی لیسانس در دانشگاه علوم کاربردی لاهه هلند در رشته مهندسی طراحی صنعتی

تا به حال فکر کردید که چگونه IKEA توانست به یکی از بزرگترین و محبوب ترین خرده فروشی در زمینه مبلمان تبدیل شود؟ آنها به گروهی از کاربران اجازه می دهند که تجربه خود در محصولات به اشتراک بگذارند تا بتوانند مبلمانی متناسب با نیاز خود را ایجاد کنند. این همکاری مشترک برای هر طراح حرفه ای به واقعیت تبدیل شده است. در این دوره کارشناسی که متناسب دانشجویان خلاق می باشد و هرکسی می توانند ایده های نوآورانه خود را در زمینه طراحی بیان کند. شما می آموزید که با همکاری با دیگر ملیت های فرهنگی در پروژه های طراحی، خلاقیت خود را نشان دهید.

کشور: هلند
دانشگاه:
دانشگاه علوم کاربردی لاهه
رتبه: ‎+1000
دانشگاه علمی کاربردی لاهه به دلیل ویژگی بین المللی جمعیتی خاص خود با حدود 146 ملیت نمایندگی در دانشگاه شناخته می شود. این دانشگاه در سال 1987 تاسیس و در حدود 26000 دانشجو دارد. این مرکز دارای 42 دوره کارشناسی تمام وقت ، 21 دوره پاره وقت (9 تای آنها به زبان انگلیسی تدریس میشود) و 10 دوره کارشناسی دو رشته ای است. این دانشگاه همچنین دارای 9 رشته کارشناسی ارشد (3 تای آنها به زبان انگلیسی تدریس میشود) است.
رشته تحصیلی:
طراحی صنعتی همان طور که از نامش پیداست ترکیبی است از هنر طراحی و کاربرد آن در صنعت. نوآوری در صنعت عاملی است که به دلیل بروز نیازهای جدید و همچنین نیاز انسان به تنوع، همواره مورد توجه است. در این میان لازم است افرادی با تسلط به طراحی با توجه به جنبه های هنری آن، و همچنین آگاهی کافی نسبت به سایر علوم وجود داشته باشند که با طرح ها و ایده های جدیدی که ارائه می دهند، جواب این نیازها را از تصور به بهترین شکل ممکن به واقعیت تبدیل کنند.به جز مباحث پایه هنری و زیبایی شناسی، لازم است که در هر پروژه خاص، علوم مرتبط با آن به طور خلاصه فراگرفته شود.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: لاهه
طول دوره: 3 سال
مبلغ دقیق شهریه: 9,063 دلار
ددلاین: ترم: پائیز - شروع: September 1, 2021 - ددلاین ثبت نام: May 1, 2021
حداقل نمره تافل: 80
حداقل نمره آیلتس: 6
حداقل تعداد واحدهای درسی: 180
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت: 02143000021