x
اگر اولین بار هست که از سایت GO2TR دیدن می‌کنین، حتما از این صفحه شروع کنین!
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در هلند

پذیرش تحصیلی لیسانس در دانشگاه خرونینگن هلند در رشته پزشکی

این دوره تحصیلی بیمار محور است، شما در  ابتدای سال تحصیلی خود به بیماران معرفی خواهید شد و با تمامی رشته های تحصیلی پزشکی بر پایه این بیماران آشنا می شوید. در طی یک دوره کارآموزی دو هفته ای، شما کارهای روزمره را در یک بیمارستان یا خانه سالمندان، تجربه خواهید کرد. 

به عنوان یک دانشجوی پزشکی، می توانید پایه مستحکم تئوری خود را ساخته و مهارت های آکادمیک و عملی خود را توسعه دهید. 

کشور: هلند
دانشگاه:
دانشگاه خرونینگن
رتبه: ‎114
دانشگاه خرونینگن یا گرونینگن در سال 1614 در شهر خرونینگن تاسیس شد. این دانشگاه یکی از قدیمی ترین و بزرگترین دانشگاه های هلند است و یکی از اعضای برجسته گروه دانشگاهی کویمبرای دانشگاه های اروپا می باشد.
رشته تحصیلی:
پزشکی یک دانش کاربردی است، هدف آن حفظ و ارتقاء تندرستی، درمان بیماری‌ها و بازتوانی آسیب‌دیدگان است. این منظور با شناخت بیماری ها، تشخیص، درمان و جلوگیری از بروز آن‌ها به انجام می‌رسد. دانش پزشکی بر طیف وسیعی از رشته‌ها شامل از فیزیک و زیست‌شناسی تا علوم اجتماعی، مهندسی و علوم انسانی بنا شده‌است. امروزه هدف دانش پزشکی استفاده از فناوری‌های دانش‌مبنا و استدلال قیاسی برای رسیدن به راه‌حل مشکلات بالینی است. اکتشافات در باب ماهیت ژن‌ها و سلول‌ها دریچه‌ای برای تعریف فیزیولوژی بر مبنای سیستم‌های مولکولی فراهم کرده‌است. این بصیرت فیزیولوژیکی راه را برای درک بهتر فرایندهای پیچیده بیماری‌ها و رویکردهای نو درمانی فراهم کرده‌است.
زبان دوره: هلندی - انگلیسی
منطقه: خرونینگن
طول دوره: 3 سال
مبلغ دقیق شهریه: 34,794 دلار
ددلاین: ترم: پائیز - شروع: September 1, 2021 - ددلاین ثبت نام: January 15, 2021
حداقل نمره تافل: 90
حداقل نمره آیلتس: 6.5
حداقل تعداد واحدهای درسی: 180
شرایط:
  • ارائه مدرک زبان هلندی در حداقل سطح C1
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت: 02143000021