x
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت گوتو تی آر
مشاوره مهاجرت: 02143000021
بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در هلند

پذیرش تحصیلی لیسانس در دانشگاه علوم کاربردی هانزه هلند در رشته طراحی بازی های ویدئویی

در این دوره تحصیلی شما، بر روی تعریف و توسعه مفاهیم بازی های ویدیوئی، فهم اصول هنر بازی و همچنین توسعه کدنویسی برای اجرای بازی، کار خواهید کرد. شما همچنین می آموزید که چگونه یک مفهوم بازی ویدیوئی را به محصول نهایی تبدیل کرده و چگونه کاربر نهایی را در چرخه توسعه بازی ویدیوئی درگیر نمائید.

رشته تحصیلی :
طراحی بازی های ویدئویی
طراحی بازی، هنر استفاده از اصول طراحی و زیبایی شناسی برای طراحی یک بازی برای سرگرمی، اهداف آموزشی و یا ورزش است. البته دانش بازی سازی امروزه در دیگر بخش های تعاملی نیز مورد استفاده قرار می گیرد. طراحان بازی اهداف ، قواعد و چالشهایی را برای تعریف بازی های رومیزی، بازی های نقش آفرینی، ورزشی، بازی های ویدیویی، بازی های جنگی و یا شبیه سازها ایجاد می کنند تا بتوانند تعامل مطلوبی را بین شرکت کنندگان و تماشاگران احتمالی ایجاد کنند.
زبان دوره : انگلیسی
منطقه : خرونینگن
حداقل مدرک تحصیلی مورد نیاز : دیپلم
حداقل نمره تافل : 80
حداقل نمره آیلتس : 6
مبلغ دقیق شهریه : 8,370 دلار
کشور : هلند
دانشگاه :
دانشگاه علوم کاربردی هانزه خرونینگن
رتبه: ‎+1000
دانشگاه علوم کاربردی هانزه یکی از مراکز عالی دولتی و معتبر در هلند می باشد. این دانشگاه واقع در شهر خرونینگن و به عنوان دانشگاه مکمل دانشگاه اصلی این شهر، دانشگاه خرونینگن فعالیت دارد و مناسب برای افرادی می باشد که قصد دارند پس از تحصیل در شرکت های بین المللی، بخش های خدماتی و صنعتی مشغول به کار شوند.
طول دوره : 4 سال
ددلاین : ترم: پائیز - شروع: September 1, 2021 - ددلاین ثبت نام: May 1, 2021

پیشنهادات مشابه