x
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت گوتو تی آر
مشاوره مهاجرت: 02143000021
بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس در دانشگاه خرونینگن هلند در رشته فیلم و رسانه های صوتی و تصویری معاصر

در این دوره تحصیلی فیلم و رسانه های صوتی تصویری معاصر، شما با آخرین مباحث نظری در مطالعات فیلم و رسانه در تعامل خواهید بود. شما می آموزید که با رویکرد های مدرن مانند پدیدارشناسی، فیلم شناسی شناختی، اکوکریتیزیم، فلسفه فیلم، باستان شناسی تجربی رسانه ، کار کنید. این دوره تحصیلی در یک دانشکده شناخته شده در سطح بین المللی و با داشتن ارتباطات قوی با موسسات فیلم  و رسانه، برای دانشجویانی که می خواهند دانش خود به در زمینه فیلم وسعت ببخشند و در بخش هنر و رسانه، شغلی را دنبال کنند، جذاب خواهد بود. 

رشته تحصیلی :
سینماتوگرافی، عمل گرفتن تصاویر عکاسی در فضا از طریق استفاده از تعدادی از عناصر کنترل پذیر است. کارگردانی سینماگرافی طیف گسترده ای از کارها را شامل می شود، از جمله کار با دوربین، روشنایی و پردازش آزمایشگاهی. بخش عمده ای از ادبیات سینمایی بر فن آوری های خاصی متکی است که طی صد سال تولید فیلم توسعه یافته است. در این رشته تحصیلی تمام مهارت های مورد نیاز فیلم سازی، از جمله فیلمنامه نویسی ، فیلمبرداری ، صدا ، روشنایی ، ویرایش و انیمیشن را فرا هواهید گرفت. چشم انداز رسانه ها را از سیمای تلویزیون تا یوتیوب و توییتر و هر آنچه در آینده قرار است در این حیطه کشف شود، بررسی خواهید کرد
زبان دوره : انگلیسی
منطقه : خرونینگن
حداقل مدرک تحصیلی مورد نیاز : کارشناسی
حداقل نمره تافل : 90
حداقل نمره آیلتس : 6.5
حداقل تعداد واحدهای درسی : 60
مبلغ دقیق شهریه : 14,671 دلار
کشور : هلند
دانشگاه :
دانشگاه خرونینگن
رتبه: ‎114
دانشگاه خرونینگن یا گرونینگن در سال 1614 در شهر خرونینگن تاسیس شد. این دانشگاه یکی از قدیمی ترین و بزرگترین دانشگاه های هلند است و یکی از اعضای برجسته گروه دانشگاهی کویمبرای دانشگاه های اروپا می باشد.
طول دوره : 1 سال
ددلاین : ترم: پائیز - شروع: September 1, 2021 - ددلاین ثبت نام: May 1, 2021

پیشنهادات مشابه