x
اگر اولین بار هست که از سایت GO2TR دیدن می‌کنین، حتما از این صفحه شروع کنین!
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در هلند

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس در دانشگاه اوترخت هلند در رشته جامعه شناسی : مشکلات جامعه معاصر

همانطور که اجتماع روز به روز پیچیده تر می شود، تقاضا برای متخصصین جامعه شناسی افزایش می یابد. در این دوره تحصیلی کارشناسی ارشد، شما به عنوان یک متخصص در مسائل مهم اجتماعی، آموزش داده می شوید. شما می توانید در تخصص های زیر به تحصیل بپردازید : 

  • جرم شناسی و ایمنی
  • اینترنت، رسانه ها و شبکه های مجازی
  • مراقبت های ضروری

 

کشور: هلند
دانشگاه:
دانشگاه اوترخت
رتبه: ‎120
دانشگاه اوترخت واقع در شهری به همین نام، یکی از قدیمی ترین دانشگاه های هلند و یکی از بزرگترین دانشگاه های اروپا می باشد. این دانشگاه در رتبه بندی 2013 شانگهای دانشگاه های جهان رتبه اول در هلند و رتبه 13ام در اروپا شد.
رشته تحصیلی:
جامعه شناسی
جامعه‌شناسی بخشی از علوم اجتماعی و دانش بررسی جامعه (پدیده اجتماعی) است. این رشتهٔ علمی به بررسی جوامع بشری، برهم‌کنش‌های آن‌ها، و فرایندهایی که جوامع را در وضعیت جاری‌شان نگاه داشته یا تغییر می‌دهد می‌پردازد. هدف این حوزهٔ علمی پرداختن به تجزیهٔ جامعه به بخش‌های تشکیل دهنده‌اش مانند انجمن‌ها، نهادها، گروه‌های هم‌جنس، هم‌نژاد، یا هم‌سن، و بررسی نحوهٔ برهم‌کنش فعال این اجزاء با همدیگر است. علاوه بر این‌ها، این علم موضوعاتی مانند طبقه اجتماعی، قشربندی، جنبش اجتماعی، تغییرات اجتماعی و بی‌نظمی‌هایی مانند جرم، انحراف و انقلاب را مورد تحقیق قرار می‌دهد.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: اوترخت
طول دوره: 1 سال
مبلغ دقیق شهریه: 18,568 دلار
ددلاین: ترم: پائیز - شروع: September 1, 2021 - ددلاین ثبت نام: April 1, 2021
حداقل نمره تافل: 93
حداقل نمره آیلتس: 6.5
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت: ۰۲۱۴۳۰۰۰۰۲۱