۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
درخواست رزرو مشاوره
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

درحال جستجو ...

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در هلند

پذیرش تحصیلی لیسانس در دانشگاه وریج آمستردام هلند در رشته علوم کامپیوتر

در این دوره تحصیلی، به شما دانش پایه و گسترده ای درباره کامپیوتر و نحوه کار آنها را آموزش داده می شود. شما در این دوره ریاضیات و منطق و کد نویسی به زبان های مختلف برنامه نویسی را فرا می گیرید.

کشور: هلند
دانشگاه:
دانشگاه وریج امستردام
رتبه: ‎191
دانشگاه آزاد آمستردام یا دانشگاه وریج در سال 1880 در آمستردام هلند تاسیس شد و به همراه دانشگاه آمستردام، یکی از دو دانشگاه پژوهشی - دولتی بزرگ این شهر است.
رشته تحصیلی:
رشته علوم کامپیوتر
علوم رایانه یا علوم کامپیوتر به مجموعهٔ مطالعاتی گفته می‌شود که به زیربناهای نظری، روش‌های طراحی و ساخت و چگونگی استفاده از رایانه می‌پردازند. علوم کامپیوتر رویکردی علمی و عملی به محاسبات (computation) و کاربردهای آن است. این علم به بررسی سیستماتیک: امکان‌پذیری، ساختار، پیاده‌سازی و مکانیزمِ محاسبه‌های روشمند (یا الگوریتم) می‌پردازد؛ که مبنای آن کسب، نمایش، پردازش، ذخیره‌سازی، ارتباط و دسترسی به اطلاعات است. رشته علوم کامپیوتر را می‌توان به زیررشته‌های نظری و عملی بسیاری تقسیم کرد. بعضی از این زیررشته‌ها، نظیر نظریه پیچیدگی محاسباتی (که خواص اساسی مشکلات محاسباتی و قابل حل بودن آن‌ها را بررسی می‌کند) بسیار انتزاعی هستند، این در حالی است که زیررشته‌های دیگر مانند گرافیک کامپیوتری به بررسی کاربردهای قابل لمس تر در دنیای واقعی تأکید دارند. اکثر زیررشته‌های علوم کامپیوتر بر چالش‌های موجود در اجرای محاسبات تمرکز دارند.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: آمستردام
طول دوره: 3 سال
هزینه ورودی: 108 دلار
مبلغ دقیق شهریه: 13,336 دلار
ددلاین: ترم: پائیز - شروع: September 1, 2021 - ددلاین ثبت نام: May 1, 2021
حداقل نمره تافل: 92
حداقل نمره آیلتس: 6.5
شرایط:
  • شرکت در آزمون ریاضیات : Boswell-Bèta یا CCVX یا آزمون زبان انلاین برگزار شده توسط دانشگاه