۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
درخواست رزرو مشاوره
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

درحال جستجو ...

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در هلند

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس در دانشگاه واخنینگن هلند در رشته مدیریت کیفیت مواد غذائی

دوره فوق لیسانس مدیریت کیفیت مواد غذائی یک رویکرد یکپارچه را در مورد مطالعه و ارزیابی کیفی فرایندهای زنجیره محصولات کشاورزی از طریق یک رویکرد توسعه یافته مدیریتی نوین را ارائه می دهد. در این دوره تحصیلی کل زنجیره تامین از بخش های اولیه تا مصرف کننده نهایی مورد مطالعه قرار می گیرد. 

کشور: هلند
دانشگاه:
دانشگاه و مرکز تحقیقاتی واخنینگن
رتبه: ‎125
دانشگاه پژوهشی دولتی واخنینگن در شهر واخنینگن در منطقه ای تحت عنوان فود والِی، جائی شرکت های بین المللی و موسسات تحقیقاتی مرتبط با غذا در آن قرار دارند، واقع شده است. این دانشگاه در ابتدا به عنوان موسسه تحقیقاتی کشاورزی وزارت کشاورزی هلند شناخته می شد؛ ولی از سال 1918 به عنوان یک دانشگاه دولتی فعالیت می کند.
رشته تحصیلی:
رشته مهندسی علوم و صنایع غذایی
رشته علوم و صنایع غذایی به علوم و صنایعی گفته می شود که طی آن مواد اولیه و خام غذایی (گیاهی و حیوانی) تولید ،برداشت و فرآوری شده و آماده مصرف می شود.عمر مواد غذایی اولیه حاصل از عملیات کشاورزی،دامپروری و شیلات محدود است و برای استفاده بیشتر از این مواد غذایی لازم است که آنها به فرآورده هایی با طول عمر بیشتر تبدیل گردند. در واقع هدف اصلی این رشته، طراحی و اجرای روش های نگهداری، کنترل کیفیت، فرآوری و بسته بندی مواد غذایی پس از برداشت محصولات گیاهی و زراعی و ذبح دام است.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: واخنینگن
طول دوره: 2 سال
مبلغ دقیق شهریه: 20,406 دلار
ددلاین: ترم: بهار - شروع: September 1, 2022 - ددلاین ثبت نام: May 1, 2022
حداقل نمره تافل: 92
حداقل نمره آیلتس: 6.5
حداقل معدل: 14