x
اگر اولین بار هست که از سایت GO2TR دیدن می‌کنین، حتما از این صفحه شروع کنین!
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در هلند

پذیرش تحصیلی لیسانس در دانشگاه واخنینگن هلند در رشته فناوری غذایی

تحقیق و توسعه محصولات جدید برای حفظ جایگاه رقابتی موثر و پاسخگوئی به تقاضای مصرف کننده، نقش مهمی را ایفا می کند. تحصیل در دوره فناوری غذایی دانش لازم برای این فرایند پیوسته را فراهم می آورد. شما در دوره کارشناسی فناوری غذائی دانشگاه تحقیقاتی واخنینگن، می توانید طیف وسیعی از احتمالات را کشف کنید. 

کشور: هلند
دانشگاه:
دانشگاه و مرکز تحقیقاتی واخنینگن
رتبه: ‎125
دانشگاه پژوهشی دولتی واخنینگن در شهر واخنینگن در منطقه ای تحت عنوان فود والِی، جائی شرکت های بین المللی و موسسات تحقیقاتی مرتبط با غذا در آن قرار دارند، واقع شده است. این دانشگاه در ابتدا به عنوان موسسه تحقیقاتی کشاورزی وزارت کشاورزی هلند شناخته می شد؛ ولی از سال 1918 به عنوان یک دانشگاه دولتی فعالیت می کند.
رشته تحصیلی:
مهندسی علوم و صنایع غذایی
رشته علوم و صنایع غذایی به علوم و صنایعی گفته می شود که طی آن مواد اولیه و خام غذایی (گیاهی و حیوانی) تولید ،برداشت و فرآوری شده و آماده مصرف می شود.عمر مواد غذایی اولیه حاصل از عملیات کشاورزی،دامپروری و شیلات محدود است و برای استفاده بیشتر از این مواد غذایی لازم است که آنها به فرآورده هایی با طول عمر بیشتر تبدیل گردند. در واقع هدف اصلی این رشته، طراحی و اجرای روش های نگهداری، کنترل کیفیت، فرآوری و بسته بندی مواد غذایی پس از برداشت محصولات گیاهی و زراعی و ذبح دام است.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: واخنینگن
طول دوره: 3 سال
مبلغ دقیق شهریه: 17,132 دلار
ددلاین: ترم: پائیز - شروع: September 1, 2021 - ددلاین ثبت نام: May 1, 2021
حداقل نمره تافل: 80
حداقل نمره آیلتس: 6
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت: 02143000021