x
مشاوره مهاجرت گوتو تی آر
مشاوره مهاجرت: 02143000021
بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس در مدسه اقتصاد و بازرگانی BI نروژ در رشته مدیرت

دانشکده بازرگانی نروژی BI خود را به برنامه درسی سخت آکادمیک افتخار می کند و تجربه تحصیلی را با کاربرد تئوری با ذهنیت شغلی همراه می کند.

برای موفقیت در کارشناسی ارشد در برنامه مدیریت استراتژیک بازاریابی ، متقاضیان نیاز به یک بنیاد محکمی در مطالعه دقیق تئوری و روشها و همچنین میل به علاقه / علاقه به مباحث متمرکز در بازاریابی - از جمله رفتار مصرف کنندگان و بنگاه ها / سازمانها ، و نحوه اقدامات از شرکت کنندگان در بازار به نتایج موفقیت آمیز ترجمه می شود.

برنامه های کارشناسی ارشد ما به دنبال نامزدهایی هستند که موارد زیر را نشان می دهند:

طرز فکر جهانی: تمایل به تجربه فرهنگ های جدید ، زبان ها و زندگی در خارج از محدوده راحتی آنها همانطور که از طریق ترم های مبادله ای ، تحصیل در خارج از کشور ، تجربیات داوطلبانه جهانی و غیره نشان داده می شود.
پتانسیل رهبری: مشارکت فعال و مشارکت در فعالیتهای خارج از برنامه درسی و کار داوطلبانه در مدرسه و جامعه
توانایی تحصیلی: یاد می گیرد ، دانش را به کار می برد و جایگاه دانشگاهی را در طول یک برنامه تحصیلی دانشگاهی بهبود می بخشد

رشته تحصیلی :
مدیریت بازاریابی
این رشته شامل مهارت های مورد نیاز برای مدیریت یک تجارت است. این مهارت ها در راستای نظارت بهتر و درست تر بر فعالیت های تجاری است. مدیریت عبارت است از تخصیص منابع برای دستیابی به اهداف و مطلوبات سازمان؛ برنامه ریزی، سازماندهی، مدیریت کارمندان، رهبری یا هدایت و کنترل یک سازمان و تلاش برای رسیدن به یک هدف است.
حداقل مدرک تحصیلی مورد نیاز : کارشناسی
حداقل نمره آیلتس : 6.5
حداقل معدل : 16
مبلغ دقیق شهریه : 30,260 دلار
کشور : نروژ
دانشگاه :
مدرسه اقتصاد و بازرگانی BI نروژ
رتبه: ‎+1000
دانشکده بازرگانی نروژی BI (به انگلیسی: Handelshøyskolen BI) بزرگترین مدرسه تجاری در نروژ و دومین بزرگ در سراسر اروپا است. BI در مجموع چهار دانشگاه دارد که یکی از اصلی ترین آنها در اسلو است. این دانشگاه دارای 845 کارمند است که از کارکنان دانشگاهی 404 نفر و 441 نفر از کارمندان اداری تشکیل شده است. در سال 2015 ، مدرسه بازرگانی نروژ 18728 دانش آموز داشت. BI با بیش از 200000 فارغ التحصیل از سال 1983 بزرگترین تأمین کننده مهارت و مهارت های اقتصادی و اداری در نروژ است. دانشکده بازرگانی نروژی BI یک بنیاد خصوصی است و توسط NOKUT به عنوان یک موسسه دانشگاه تخصصی معتبر شناخته شده است. BI فعالیتهای آکادمیک خود را در 9 بخش تحقیقاتی جداگانه برگزار کرد و کلیه رشته هایی را که می توان در یک مدرسه تجاری مدرن اروپا انتظار داشت ، پوشش داد.
شرایط :
  • GMAT 600 یا GRE 158Q,152V
آیا GRE مورد نیاز است؟ : بله
ددلاین : شروع: November 1, 2020 - ددلاین ثبت نام: April 15, 2020

پیشنهادات مشابه