۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
مشاوره رایگان
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

مقصدت رو از بین ۱۹۰+ کشور جستجو کنید

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در نروژ

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس در مدسه اقتصاد و بازرگانی BI نروژ در رشته مدیرت

دانشکده بازرگانی نروژی BI خود را به برنامه درسی سخت آکادمیک افتخار می کند و تجربه تحصیلی را با کاربرد تئوری با ذهنیت شغلی همراه می کند.

برای موفقیت در کارشناسی ارشد در برنامه مدیریت استراتژیک بازاریابی ، متقاضیان نیاز به یک بنیاد محکمی در مطالعه دقیق تئوری و روشها و همچنین میل به علاقه / علاقه به مباحث متمرکز در بازاریابی - از جمله رفتار مصرف کنندگان و بنگاه ها / سازمانها ، و نحوه اقدامات از شرکت کنندگان در بازار به نتایج موفقیت آمیز ترجمه می شود.

برنامه های کارشناسی ارشد ما به دنبال نامزدهایی هستند که موارد زیر را نشان می دهند:

طرز فکر جهانی: تمایل به تجربه فرهنگ های جدید ، زبان ها و زندگی در خارج از محدوده راحتی آنها همانطور که از طریق ترم های مبادله ای ، تحصیل در خارج از کشور ، تجربیات داوطلبانه جهانی و غیره نشان داده می شود.
پتانسیل رهبری: مشارکت فعال و مشارکت در فعالیتهای خارج از برنامه درسی و کار داوطلبانه در مدرسه و جامعه
توانایی تحصیلی: یاد می گیرد ، دانش را به کار می برد و جایگاه دانشگاهی را در طول یک برنامه تحصیلی دانشگاهی بهبود می بخشد

کشور: نروژ
دانشگاه:
مدرسه اقتصاد و بازرگانی BI نروژ
رتبه: ‎+1000
دانشکده بازرگانی نروژی BI (به انگلیسی: Handelshøyskolen BI) بزرگترین مدرسه تجاری در نروژ و دومین بزرگ در سراسر اروپا است. BI در مجموع چهار دانشگاه دارد که یکی از اصلی ترین آنها در اسلو است. این دانشگاه دارای 845 کارمند است که از کارکنان دانشگاهی 404 نفر و 441 نفر از کارمندان اداری تشکیل شده است. در سال 2015 ، مدرسه بازرگانی نروژ 18728 دانش آموز داشت. BI با بیش از 200000 فارغ التحصیل از سال 1983 بزرگترین تأمین کننده مهارت و مهارت های اقتصادی و اداری در نروژ است. دانشکده بازرگانی نروژی BI یک بنیاد خصوصی است و توسط NOKUT به عنوان یک موسسه دانشگاه تخصصی معتبر شناخته شده است. BI فعالیتهای آکادمیک خود را در 9 بخش تحقیقاتی جداگانه برگزار کرد و کلیه رشته هایی را که می توان در یک مدرسه تجاری مدرن اروپا انتظار داشت ، پوشش داد.
رشته تحصیلی:
این رشته شامل مهارت های مورد نیاز برای مدیریت یک تجارت است. این مهارت ها در راستای نظارت بهتر و درست تر بر فعالیت های تجاری است. مدیریت عبارت است از تخصیص منابع برای دستیابی به اهداف و مطلوبات سازمان؛ برنامه ریزی، سازماندهی، مدیریت کارمندان، رهبری یا هدایت و کنترل یک سازمان و تلاش برای رسیدن به یک هدف است.
زبان دوره: انگلیسی
طول دوره: 2 ساله
مبلغ دقیق شهریه: 30,260 دلار
ددلاین: ترم: پاییز - شروع: April 15, 2021 - ددلاین ثبت نام: August 16, 2021
آیا GRE مورد نیاز است؟: بله
حداقل نمره آیلتس: 6.5
حداقل معدل: 16
حداقل تعداد واحدهای درسی: 120
شرایط:
  • GMAT 600 یا GRE 158Q,152V