۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
مشاوره رایگان
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

مقصدت رو از بین ۱۹۰+ کشور جستجو کنید

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در نروژ

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس دانشگاه علوم کاربردی اینلند در نروژ رشته بوم شناسی

در Evenstad با محیطی بین المللی ملاقات خواهید کرد که هم کارمندان و هم دانشجویان دیگر اشتیاق شما را برای یک زمینه مشترک علمی به اشتراک می گذارند. نزدیکی به طبیعت و یک پردیس سرزنده که در آن همه فعالیت ها حول محور جنگل و مدیریت منابع طبیعی می چرخد ، فرصتی بی نظیر را به شما می دهد. نظریه و عمل ، آموزش و اوقات فراغت را ترکیب کنید.

این دانشگاه شهریه ای از دانشجویان نمی گیرد، و تنها مقدار ثابت 81 دلار برای هر ترم درسی باشد پرداخت شود.

کشور: نروژ
دانشگاه:
دانشگاه علوم کاربردی اینلند نروژ
رتبه: ‎+1000
این دانشگاه 35 برنامه تحصیلی یک ساله و 52 برنامه کارشناسی ارشد ارائه می دهد. تعدادی از اینها به زبان انگلیسی تدریس می شود. همچنین 31 برنامه کارشناسی ارشد و انتخاب 4 دوره دکترا (به علاوه یک با همکاری دانشگاه علم و فناوری نروژ) وجود دارد. همچنین برنامه های آموزش معلمان و آموزش های بعدی وجود دارد. حوزه های اصلی تدریس و تحقیق شامل اکولوژی و علوم کشاورزی ، روانشناسی ، ورزش ، حقوق ، موسیقی ، علوم بهداشتی ، علوم اجتماعی ، آموزش معلمان ، زبان و ادبیات ، بیوتکنولوژی ، فیلم ، تلویزیون و فرهنگ ، گردشگری ، انیمیشن و علوم بازی ، اقتصاد و ... است.
رشته تحصیلی:
بوم شناسی کاربردی
این رشته کاربرد علوم بوم شناسی در دنیای واقعی است. این کاربرد روی مفاهیم، تئوری ها، مدل ها یا روش های اکولوژی اساسی در مشکلات زیست محیطی متمرکز است. معمولا این رشته بر زمینه های زمین شناسی، خاک ها و جوامع گیاهی به به عنوان زیربنایی برای مدیریت پوشش گیاهی و حیات وحش تمرکز دارد.
زبان دوره: انگلیسی
هزینه‌های ماهیانه زندگی: 1,250 دلار
ددلاین: ددلاین ثبت نام: February 1, 2021
حداقل نمره آیلتس: 6
شرایط:
  • ارائه تمکن مالی تائید شده