۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
مشاوره رایگان
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

مقصدت رو از بین ۱۹۰+ کشور جستجو کنید

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در نروژ

پذیرش تحصیلی دکترا در کالج دانشگاه مولد نروژ در رشته لجستیک

قسمت اصلی این برنامه مربوط به پروژه دکتری است ، که در یک پایه شخصی تعریف می شود که در آن نامزد تحت هدایت مربیان مجرب ، یک کار تحقیقاتی مشخص را دنبال می کند. این پروژه به عنوان بخشی از مراحل پذیرش تعریف شده است و طرح پروژه باید توسط کمیته لجستیک دکترا تصویب شود. محصول نهایی پروژه تحقیق پایان نامه دکتری است که ممکن است به صورت مونوگرافی علمی یا مجموعه ای از مقالات دانشگاهی با کیفیت باشد که باعث می شود آنها را برای انتشار در مجلات دانشگاهی مورد بررسی قرار دهند.

کشور: نروژ
دانشگاه:
کالج دانشگاه مولد
رتبه: ‎+1000
کالج دانشگاه مولد - دانشگاه تخصصی لجستیک (نروژی: Høgskolen i Molde - Vitenskapelig høgskole i logistikk ، مختصر HiM) یک دانشگاه تخصصی نروژی است. این شهر در شهر مولده در شهرداری مولد ، بخش بیشتر و رومسدال ، نروژ واقع شده است. این دانشگاه آموزش عالی در مدیریت تجارت ، لجستیک ، فناوری اطلاعات و علوم بهداشت ارائه می دهد. مدارک تحصیلی هر دو در مقطع لیسانس ، کارشناسی ارشد و دکترا ارائه می شود. این موسسه متعلق به دانشکده های دانشگاه بود تا 1 ژانویه 2010 ، هنگامی که مقام جدید خود را به عنوان یک دانشگاه تخصصی در تدارکات دریافت کرد. این یکی از نه دانشگاه تخصصی در سیستم آموزش عالی نروژ است. پردیس اصلی در مولد است ، اما برخی از برنامه های مطالعاتی در Kristiansund ارائه می شود. موسسه تحقیقات Møre همچنین در محوطه دانشگاه واقع شده است.
رشته تحصیلی:
لجستیک
به تدارکات سازماندهی شده پروسه تولید محصولات، خدمات و ارائه اطلاعات از مواد اولیه به کاربر نهایی در یک زنجیره تأمین معاملات می پردازد. تجزیه و تحلیل چنین زنجیره های تأمین ممکن است در طیف گسترده ای از رشته های دانشگاهی ، مانند اقتصاد، مدیریت تجارت، سازمان صنعتی، مهندسی، علوم مدیریت، علوم اطلاعات و علوم رایانه ساخته شود. تکنیک ها و مدل های کمی مبتنی بر ریاضیات، آمار، مهندسی و تحقیقات عملیات نیز ابزارهای مفیدی در چنین تحلیل هایی هستند.
زبان دوره: انگلیسی
حداقل نمره آیلتس: 6.5