۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
درخواست رزرو مشاوره
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

درحال جستجو ...

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در نروژ

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس در کالج دانشگاه مولد نروژ در رشته انرژی پایدار

برنامه بین المللی کارشناسی ارشد در لجستیک انرژی پایدار در کالج دانشگاه مولد - دانشگاه تخصصی لجستیک با شروع از آگوست سال 2021 ، شامل اکثر دوره های برنامه قبلی بین المللی کارشناسی ارشد در تدارکات نفتی است. با این وجود برخی از دوره ها-دوره های جدیدی خواهند بود. این برنامه یک برنامه تمام وقت (120 ,واحد ECTS) در طول دو سال در مولد است که شامل 90 واحد ECTS کار,  پایان نامه کارشناسی ارشد 30 واحد ECTS, در ترم چهارم و پایانی است.

دانشجویان نیازی به پرداخت شهریه ندارند و تنها باید هزینه ثابت 78 دلار، برای هر ترم بپردازند

کشور: نروژ
دانشگاه:
کالج دانشگاه مولد
رتبه: ‎+1000
کالج دانشگاه مولد - دانشگاه تخصصی لجستیک (نروژی: Høgskolen i Molde - Vitenskapelig høgskole i logistikk ، مختصر HiM) یک دانشگاه تخصصی نروژی است. این شهر در شهر مولده در شهرداری مولد ، بخش بیشتر و رومسدال ، نروژ واقع شده است. این دانشگاه آموزش عالی در مدیریت تجارت ، لجستیک ، فناوری اطلاعات و علوم بهداشت ارائه می دهد. مدارک تحصیلی هر دو در مقطع لیسانس ، کارشناسی ارشد و دکترا ارائه می شود. این موسسه متعلق به دانشکده های دانشگاه بود تا 1 ژانویه 2010 ، هنگامی که مقام جدید خود را به عنوان یک دانشگاه تخصصی در تدارکات دریافت کرد. این یکی از نه دانشگاه تخصصی در سیستم آموزش عالی نروژ است. پردیس اصلی در مولد است ، اما برخی از برنامه های مطالعاتی در Kristiansund ارائه می شود. موسسه تحقیقات Møre همچنین در محوطه دانشگاه واقع شده است.
رشته تحصیلی:
رشته انرژی پایدار
به عنوان تعریف کلی از این رشته می توان گفت" انرژی پایدار روش استفاده از انرژی به گونه ای است که نیازهای روز را برطرف می کند بدون اینکه توانایی نسل های آینده را در برآورده کردن نیازهای خود از بین ببرد" پاسخگویی به نیازهای جهان از جمله برق، گرمایش، سرمایش و نیرو برای حمل و نقل به صورت پایدار به طور گسترده، یکی از بزرگترین چالش های پیش روی بشریت در قرن بیست و یکم تلقی می شود. در سراسر جهان، نزدیک به یک میلیارد نفر از دسترسی به برق برخوردار نیستند و حدود 3 میلیارد نفر برای پخت و پز به سوخت های دودزا مانند چوب، ذغال سنگ یا کودهای حیوانی تکیه می کنند. این سوخت ها و سوخت های فسیلی سهم عمده ای در آلودگی هوا دارند و این منجر به مرگ 7 میلیون نفر در سال می شود.
زبان دوره: انگلیسی
طول دوره: 2 - 2.5 ساله
هزینه خدمات اضافی: 156 دلار
مبلغ دقیق شهریه: 20,000 دلار
هزینه‌های ماهیانه زندگی: 1,300 دلار
ددلاین: ددلاین ثبت نام: February 1, 2022
حداقل نمره آیلتس: 6