x
مشاوره مهاجرت گوتو تی آر
مشاوره مهاجرت: 02143000021
بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس در کالج دانشگاه مولد نروژ در رشته انرژی پایدار

برنامه بین المللی کارشناسی ارشد در لجستیک انرژی پایدار در کالج دانشگاه مولد - دانشگاه تخصصی لجستیک با شروع از آگوست سال 2021 ، شامل اکثر دوره های برنامه قبلی بین المللی کارشناسی ارشد در تدارکات نفتی است. با این وجود برخی از دوره ها-دوره های جدیدی خواهند بود. این برنامه یک برنامه تمام وقت (120 ,واحد ECTS) در طول دو سال در مولد است که شامل 90 واحد ECTS کار,  پایان نامه کارشناسی ارشد 30 واحد ECTS, در ترم چهارم و پایانی است.

دانشجویان نیازی به پرداخت شهریه ندارند و تنها باید هزینه ثابت 78 دلار، برای هر ترم بپردازند

رشته تحصیلی :
انرژی پایدار
به عنوان تعریف کلی از این رشته می توان گفت" انرژی پایدار روش استفاده از انرژی به گونه ای است که نیازهای روز را برطرف می کند بدون اینکه توانایی نسل های آینده را در برآورده کردن نیازهای خود از بین ببرد" پاسخگویی به نیازهای جهان از جمله برق، گرمایش، سرمایش و نیرو برای حمل و نقل به صورت پایدار به طور گسترده، یکی از بزرگترین چالش های پیش روی بشریت در قرن بیست و یکم تلقی می شود. در سراسر جهان، نزدیک به یک میلیارد نفر از دسترسی به برق برخوردار نیستند و حدود 3 میلیارد نفر برای پخت و پز به سوخت های دودزا مانند چوب، ذغال سنگ یا کودهای حیوانی تکیه می کنند. این سوخت ها و سوخت های فسیلی سهم عمده ای در آلودگی هوا دارند و این منجر به مرگ 7 میلیون نفر در سال می شود.
هزینه خدمات اضافی : 156 دلار
حداقل مدرک تحصیلی مورد نیاز : کارشناسی
حداقل نمره آیلتس : 6
کشور : نروژ
دانشگاه :
کالج دانشگاه مولد
رتبه: ‎+1000
کالج دانشگاه مولد - دانشگاه تخصصی لجستیک (نروژی: Høgskolen i Molde - Vitenskapelig høgskole i logistikk ، مختصر HiM) یک دانشگاه تخصصی نروژی است. این شهر در شهر مولده در شهرداری مولد ، بخش بیشتر و رومسدال ، نروژ واقع شده است. این دانشگاه آموزش عالی در مدیریت تجارت ، لجستیک ، فناوری اطلاعات و علوم بهداشت ارائه می دهد. مدارک تحصیلی هر دو در مقطع لیسانس ، کارشناسی ارشد و دکترا ارائه می شود. این موسسه متعلق به دانشکده های دانشگاه بود تا 1 ژانویه 2010 ، هنگامی که مقام جدید خود را به عنوان یک دانشگاه تخصصی در تدارکات دریافت کرد. این یکی از نه دانشگاه تخصصی در سیستم آموزش عالی نروژ است. پردیس اصلی در مولد است ، اما برخی از برنامه های مطالعاتی در Kristiansund ارائه می شود. موسسه تحقیقات Møre همچنین در محوطه دانشگاه واقع شده است.
طول دوره : 2 - 2.5 ساله
ددلاین : ددلاین ثبت نام: February 1, 2021

پیشنهادات مشابه