۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
مشاوره رایگان
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

مقصدت رو از بین ۱۹۰+ کشور جستجو کنید

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در نروژ

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس در دانشگاه بازرگانی و اقتصادNHH نروژ در رشته مدیرت بین المللی

با پیوستن به CEMS ، شما می توانید بخشی از اتحادیه فعال در مقیاس جهانی ، با دسترسی به آموزش های تجاری در داخل و خارج از کشور و شبکه اجتماعی و حرفه ای برای شروع کار بین المللی خود شوید.

این دانشگاه نیاز به پرداخت شهریه ندارد و دانشجویان تنها مبلغ ثابت 85 دلار برای هر ترم از دانشجویان دریافت می شود.

کشور: نروژ
دانشگاه:
مدرسه اقتصاد و بازرگانی NHH نروژ
رتبه: ‎+1000
دانشکده اقتصاد نروژی (نروژی: Norges Handelshøyskole؛ به معنای واقعی کلمه به "مدرسه بازرگانی نروژ" ترجمه شده است) یا NHH یک مدرسه تجاری است که در برگن ، نروژ واقع شده است. این دانشگاه در سال 1936 به عنوان اولین مدرسه تجاری نروژ تأسیس شد و از زمان تأسیس تاکنون یک موسسه آموزشی و پژوهشی در زمینه های اقتصاد و مدیریت تجارت بوده است. پذیرش در NHH انتخابی ترین گزینه در زمینه مدیریت تجارت در نروژ است. تنها برنامه کارشناسی NHH به طور مداوم در بین محبوب ترین گزینه برتر برای دانشجویان متقاضی تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در نروژ قرار دارد و دومین انتخاب اول از همه برنامه های کارشناسی ارشد ارائه شده در سال 2019 است. در کل ، همچنین در سال 2019 ، NHH در برنامه کارشناسی خود بیش از 4000 درخواست برای 470 نقطه دریافت کرده است
رشته تحصیلی:
این رشته با هدف تربیت مدیران كارآمد طراحی شده و تقریباً كاربردی‌تر از رشته مدیریت می‌باشد، این افراد پس از فراگرفتن دانش مدیریت و کسب تجارب مدیریتی، نیروهای ارزنده‌ای خواهند شد كه می توانند با تركیب دانش تخصصی و مدیریتی خود و کار در زمینه‌های بالا نقش مهمی در بهبود مدیریت جامعه ایفا نمایند.
زبان دوره: انگلیسی
ددلاین: ددلاین ثبت نام: November 1, 2021
حداقل نمره آیلتس: 7