۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
درخواست رزرو مشاوره
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

درحال جستجو ...

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در نروژ

پذیرش تحصیلی دکترا در دانشگاه علوم زیستی نروژ رشته علوم زیست محیطی

شرط اول و اصلی برای حیات اقتصادی – سیاسی هر كشور وجود نیروهای انسانی متعهد و كاردان است زیرا نیروهای انسانی توانمند می‌توانند با استفاده از قوه تفكر خود به تصمیم‌گیری و استدلال خوبی دست یابند. كارشناسان منابع طبیعی با ایجاد تعادل بین دو عامل منابع خدادادی و نیروی انسانی عامل مهمی در حفظ وگسترش منابع طبیعی هستند.

کشور: نروژ
دانشگاه:
دانشگاه علوم زیستی
رتبه: ‎795
دانشگاه علوم زندگی نروژی (نروژی: Norges miljø- og biovitenskapelige universitet، NMBU) یک دانشگاه دولتی است که در ایالت نروژ واقع شده است. این مرکز در Akershus ، در نزدیکی اسلو ، و در Adamstuen در اسلو واقع شده است و حدود 5000 دانش آموز دارد.
رشته تحصیلی:
رشته علوم زیست محیطی
علم محیط زیست (به انگلیسی: Environmental science) که در جامعه آکادمیک فارسی از آن با نام «علوم محیط زیست» نیز یاد شده است، دانشی میان رشته‌ای و برگرفته از شاخه‌هایی مانند فیزیک، زیست‌شناسی، دانش اطلاعات، بوم‌شناسی، شیمی، جانورشناسی، کانی‌شناسی، اقیانوس‌نگاری، لیمنولوژی، علوم خاک، زمین‌شناسی، علوم جوی و ژئودوزی است. هدف از ایجاد این رشته مطالعه محیط زیست و یافتن راه‌حل‌هایی برای معضلات زیست‌محیطی است. تاریخچه شکل‌گیری علم محیط زیست به عصر روشنگری و اختلاط دو شاخه تاریخ طبیعی و پزشکی برمی‌گردد. به هر روی امروزه دامنه فراگیری این رشته بسیار وسعت یافته و دربرگیرنده تمامی پژوهش‌های کمی، بین‌رشته‌ای و جامع مرتبط با سیستم‌های زیست‌محیطی می‌شود.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: اسلو
طول دوره: 3 سال
مبلغ دقیق شهریه: 15,000 دلار
ددلاین: ترم: پاییز - ددلاین ثبت نام: December 1, 2021
حداقل نمره تافل: 92
حداقل نمره آیلتس: 7
حداقل تعداد واحدهای درسی: 180