۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
مشاوره رایگان
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

مقصدت رو از بین ۱۹۰+ کشور جستجو کنید

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در نروژ

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس در دانشگاه علوم زیستی نروژ رشته علم ژنتیک

بی شک، کشف قوانین حاکم بر وراثت صفات ژنتیکی، نقطه عطف مهمی در تاریخ علم زیست شناسی به شمار می رود. اصلاح ژنتیکی انواع گیاهان و جانوران با اهداف گوناگون تجاری و صنعتی، مطالعه موشکافانه طیف گسترده ای از بیماری ها در مقیاس ژنومی و کاهش نرخ تولد نوزادان مبتلا به برخی بیماری های مادرزادی، تنها چند نمونه از صدها کاربرد علم ژنتیک در دنیای امروز است، که اصول آن بر مباحث ژنتیک پایه استوار است؛ شاخه ای از ژنتیک که به مطالبی از جمله مندلیسم، تقسیم هسته، سیتوژنتیک، روابط بین الل ها و ژن ها، تاثیر جنسیت بر وراثت و وراثت برون هسته ای می پردازد.

کشور: نروژ
دانشگاه:
دانشگاه علوم زیستی
رتبه: ‎795
دانشگاه علوم زندگی نروژی (نروژی: Norges miljø- og biovitenskapelige universitet، NMBU) یک دانشگاه دولتی است که در ایالت نروژ واقع شده است. این مرکز در Akershus ، در نزدیکی اسلو ، و در Adamstuen در اسلو واقع شده است و حدود 5000 دانش آموز دارد.
رشته تحصیلی:
ژنتيك، علم مطالعه وراثت، در تمامي زمينه‌هاي آن، از گسترش صفات در يك شجره‌نامه خانوادگي، تا بيوشيمي ماده ژنتيكي، اسيد دزوكسي ريبونوكلئيك DNA و اسيد ريبونوكلئيك RNA است. هدف ما در اين بخش، معرفي و بررسي مكانيزم‌هاي وراثت است.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: اسلو
طول دوره: 2 سال
مبلغ دقیق شهریه: 15,000 دلار
ددلاین: ترم: پاییز - ددلاین ثبت نام: December 1, 2021
حداقل نمره تافل: 92
حداقل نمره آیلتس: 7
حداقل تعداد واحدهای درسی: 120