x
قبل از هر اقدام برای مهاجرت، این ویدئوها رو ببین!
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در نروژ

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس در دانشگاه علوم زیستی نروژ رشته رادیولوژی

رادیولوژی نام یک رشته از تخصص های پزشکی است که از پرتو ایکس و دیگر اقسام امواج و پرتوها برای تشخیص و درمان بیماری و حالات غیرطبیعی کمک می‌گیرد.

کشور: نروژ
دانشگاه:
دانشگاه علوم زیستی
رتبه: ‎795
دانشگاه علوم زندگی نروژی (نروژی: Norges miljø- og biovitenskapelige universitet، NMBU) یک دانشگاه دولتی است که در ایالت نروژ واقع شده است. این مرکز در Akershus ، در نزدیکی اسلو ، و در Adamstuen در اسلو واقع شده است و حدود 5000 دانش آموز دارد.
رشته تحصیلی:
رادیولوژی
رادیولوژی یک رشته پزشکی است که از تصویربرداری پزشکی برای تشخیص و درمان بیماریها در بدن انسان و حیوان استفاده می کند. انواع تکنیک های تصویربرداری مانند رادیولوژی با اشعه X، سونوگرافی، توموگرافی کامپیوتری (CT)، پزشکی هسته ای از جمله توموگرافی انتشار پوزیترون (PET) و تصویربرداری با رزونانس مغناطیسی (MRI) برای تشخیص و درمان بیماری ها استفاده می شود. رادیولوژی مدرن شامل چندین حرفه مختلف مراقبت های بهداشتی است که به عنوان تیم با هم کار می کنند. رادیولوژیست یک پزشک است که آموزش های مناسب تحصیلات تکمیلی را به اتمام رسانده و تصاویر پزشکی را تفسیر می کند، این یافته ها را در قالب یک گزارش نوشتاری یا کلامی به پزشکان دیگر منتقل می کند.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: اسلو
طول دوره: 2 سال
ددلاین: ترم: پاییز - ددلاین ثبت نام: December 1, 2020
حداقل نمره تافل: 92
حداقل نمره آیلتس: 7
حداقل تعداد واحدهای درسی: 120
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت: ۰۲۱۴۳۰۰۰۰۲۱