۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
مشاوره رایگان
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

مقصدت رو از بین ۱۹۰+ کشور جستجو کنید

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در نروژ

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس در دانشگاه علوم و فناوری نروژ در رشته مهندسی شیمی

 مهندسی شیمی شامل تبدیل انرژی و مواد اولیه به محصولات با ارزش و مفید است. این برنامه دو ساله کارشناسی ارشد برای دانشجویان بین المللی با ادغام کامل دانشجویان نروژی و خارجی ارائه داده میشود. زبان تدریس این دوره به زبان انگلیسی است این رشته به چند گرایش: شیمی تجزیه، کلوئید و پلیمر، مهندسی سیستم های فرآیند، مهندسی محیط زیست و فناوری راکتورها انرژی زیستی و فیبر فناوری تقسیم میشود. 

کشور: نروژ
دانشگاه:
دانشگاه علوم و فناوری نروژ
رتبه: ‎359
دانشگاه علم و فناوری نروژ (نروژی: Norges teknisk-naturvitenskapelige universitet، NTNU) یک دانشگاه تحقیقاتی عمومی در نروژ است که دارای پردیس اصلی در تروندهایم و پردیس های کوچکتر در ژوویک و السوند است. NTNU بزرگترین دانشگاه نروژ دارای بیش از 8000 کارمند و بیش از 40،000 دانشجو است. NTNU در شکل فعلی خود توسط King-in-شورای در سال 1996 توسط ادغام دانشگاه سابق تروندهایم و سایر موسسات سطح دانشگاه تأسیس شده و دارای ریشه های زیادی است .
رشته تحصیلی:
شاخه ای از مهندسی که از اصول شیمی، فیزیک، ریاضیات، زیست شناسی و اقتصاد برای فراگیری نحوه موثر تولید، طراحی، حمل و نقل و تبدیل انرژی و مواد استفاده می کند. بازار کار مهندسان شیمی می تواند از کاربرد فناوری نانو و مواد نانو در آزمایشگاه گرفته تا فرآیندهای صنعتی در مقیاس بزرگ که مواد شیمیایی، مواد اولیه، سلولهای زنده، میکروارگانیسم ها و انرژی را به محصولات مفید تبدیل می کنند، باشد.
شرایط سن: حداقل 20 سال
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: تروندهایم
طول دوره: 2 سال
مبلغ دقیق شهریه: 300 دلار
ددلاین: ترم: پاییز - شروع: August 15, 2022 - ددلاین ثبت نام: December 1, 2021
حداقل نمره تافل: 90
حداقل نمره آیلتس: 7