x
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت گوتو تی آر
مشاوره مهاجرت: 02143000021
بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس در دانشگاه علوم و فناوری نروژ در رشته شیمی

آیا به مدرک شیمی علاقه مند هستید؟ با مطالعه شیمی ، بینایی اساسی در مورد ترکیبات شیمیایی با کاربردهایی از دارو ، کاتالیز و منابع انرژی جایگزین کسب خواهید کرد. شاید بخواهید درباره مسائل جهانی محیط زیست که بر جامعه امروز تأثیر می گذارد اطلاعات بیشتری کسب کنید یا سیستم های بهتری برای کنترل آلودگی توسعه دهید. این چالش را بپذیرید و در ایجاد آینده ای بهتر به ما بپیوندید.

رشته تحصیلی :
شیمی
رشته شیمی علم بررسی مواد در اتم، مولکول و پیوندهاست که با شناخت ساختار و خواص آنها و نحوه تغییرات در صورت ترکیب با مواد دیگر است. شیمی علوم پایه برای ادامه در گرایش های بیولوژی، بیوتکنولوژی، پزشکی و دندانپزشکی، داروسازی و رشته های متعدد مهندسی مورد استفاده قرار می گیرد در حالی که شیمی صنایع بیشتر در صنایع غذایی، داروسازی، پتروشیمی، الیاف مصنوعی، بهداشتی و آرایشی و صنایع تولید لوازم خانگی کاربرد دارد.
زبان دوره : انگلیسی
منطقه : تروندهایم
حداقل مدرک تحصیلی مورد نیاز : کارشناسی
حداقل نمره آیلتس : 6.5
حداقل معدل : 15
حداقل تعداد واحدهای درسی : 120
مبلغ دقیق شهریه : رایگان
هزینه‌های ماهیانه زندگی : 1,300 دلار
کشور : نروژ
دانشگاه :
دانشگاه علوم و فناوری نروژ
رتبه: ‎359
دانشگاه علم و فناوری نروژ (نروژی: Norges teknisk-naturvitenskapelige universitet، NTNU) یک دانشگاه تحقیقاتی عمومی در نروژ است که دارای پردیس اصلی در تروندهایم و پردیس های کوچکتر در ژوویک و السوند است. NTNU بزرگترین دانشگاه نروژ دارای بیش از 8000 کارمند و بیش از 40،000 دانشجو است. NTNU در شکل فعلی خود توسط King-in-شورای در سال 1996 توسط ادغام دانشگاه سابق تروندهایم و سایر موسسات سطح دانشگاه تأسیس شده و دارای ریشه های زیادی است .
شرایط :
  • ارائه تمکن مالی تائید شده
طول دوره : 2 ساله
ددلاین : ددلاین ثبت نام: December 1, 2020

پیشنهادات مشابه