x
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت گوتو تی آر
مشاوره مهاجرت: 02143000021
بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس در دانشگاه علوم و فناوری نروژ در رشته سم شناسی محیط زیست و شیمی

مطالعات مربوط به تعامل بین سموم محیطی و ارگانیسم ها (از جمله انسان) و اینکه چگونه این افراد روی ، جمعیت ها و اکوسیستم تأثیر می گذارد ، اساسی است. روش ها شامل کار میدانی و یا مطالعات تجربی در آزمایشگاه بر روی ارگانیسم های فردی (داخل بدن) یا روی کشت سلولی (in vitro) خواهد بود. همچنین می توان در زمینه نظارت بر محیط زیست از سموم شیمیایی آلی و معدنی تخصص پیدا کرد. این شامل توسعه روش و تضمین کیفیت با استفاده از تجهیزات هنری است

رشته تحصیلی :
سم شناسی محیط زیست و شیمی
کارشناسی ارشد رشته سم شناسی محیط زیست و شیمی یک برنامه دو ساله میان رشته ای است که شامل گروه زیست شناسی و گروه شیمی است. این برنامه پیوند حیاتی بین سم شناسی محیط زیست و شیمی محیط زیست را فراهم می کند. محور اصلی برنامه سرنوشت و تأثیرات آلاینده ها و نحوه توزیع آنها در محیط (شامل زنجیره های هوا ، آب ، خاک و مواد غذایی) هم در سطح محلی و هم در سطح جهانی است.
زبان دوره : انگلیسی
حداقل نمره آیلتس : 6.5
حداقل تعداد واحدهای درسی : 120
مبلغ دقیق شهریه : رایگان
هزینه‌های ماهیانه زندگی : 1,300 دلار
کشور : نروژ
دانشگاه :
دانشگاه علوم و فناوری نروژ
رتبه: ‎359
دانشگاه علم و فناوری نروژ (نروژی: Norges teknisk-naturvitenskapelige universitet، NTNU) یک دانشگاه تحقیقاتی عمومی در نروژ است که دارای پردیس اصلی در تروندهایم و پردیس های کوچکتر در ژوویک و السوند است. NTNU بزرگترین دانشگاه نروژ دارای بیش از 8000 کارمند و بیش از 40،000 دانشجو است. NTNU در شکل فعلی خود توسط King-in-شورای در سال 1996 توسط ادغام دانشگاه سابق تروندهایم و سایر موسسات سطح دانشگاه تأسیس شده و دارای ریشه های زیادی است .
ددلاین : ددلاین ثبت نام: December 1, 2020

پیشنهادات مشابه