۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
درخواست رزرو مشاوره
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

درحال جستجو ...

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در نروژ

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس در دانشگاه علوم و فناوری نروژ در رشته انرژی پایدار

به عنوان یک دانشجوی برنامه کارشناسی ارشد در انرژی پایدار ، خواهید دید که چه احتمالی برای کاهش مصرف انرژی ما ، تولید آن پایدارتر و در نتیجه کاهش انتشار جهانی CO2 ما وجود دارد.

کشور: نروژ
دانشگاه:
دانشگاه علوم و فناوری نروژ
رتبه: ‎359
دانشگاه علم و فناوری نروژ (نروژی: Norges teknisk-naturvitenskapelige universitet، NTNU) یک دانشگاه تحقیقاتی عمومی در نروژ است که دارای پردیس اصلی در تروندهایم و پردیس های کوچکتر در ژوویک و السوند است. NTNU بزرگترین دانشگاه نروژ دارای بیش از 8000 کارمند و بیش از 40،000 دانشجو است. NTNU در شکل فعلی خود توسط King-in-شورای در سال 1996 توسط ادغام دانشگاه سابق تروندهایم و سایر موسسات سطح دانشگاه تأسیس شده و دارای ریشه های زیادی است .
رشته تحصیلی:
رشته انرژی پایدار
به عنوان تعریف کلی از این رشته می توان گفت" انرژی پایدار روش استفاده از انرژی به گونه ای است که نیازهای روز را برطرف می کند بدون اینکه توانایی نسل های آینده را در برآورده کردن نیازهای خود از بین ببرد" پاسخگویی به نیازهای جهان از جمله برق، گرمایش، سرمایش و نیرو برای حمل و نقل به صورت پایدار به طور گسترده، یکی از بزرگترین چالش های پیش روی بشریت در قرن بیست و یکم تلقی می شود. در سراسر جهان، نزدیک به یک میلیارد نفر از دسترسی به برق برخوردار نیستند و حدود 3 میلیارد نفر برای پخت و پز به سوخت های دودزا مانند چوب، ذغال سنگ یا کودهای حیوانی تکیه می کنند. این سوخت ها و سوخت های فسیلی سهم عمده ای در آلودگی هوا دارند و این منجر به مرگ 7 میلیون نفر در سال می شود.
زبان دوره: انگلیسی
طول دوره: 2 ساله
مبلغ دقیق شهریه: 20,000 دلار
هزینه‌های ماهیانه زندگی: 1,300 دلار
ددلاین: ددلاین ثبت نام: December 1, 2021
حداقل نمره آیلتس: 6.5
حداقل تعداد واحدهای درسی: 120
شرایط:
  • ارائه تمکن مالی تائید شده