x
مشاوره مهاجرت گوتو تی آر
مشاوره مهاجرت: 02143000021
بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس دانشگاه متروپولیشن اسلو در نروژ رشته فناوری اطلاعات

این مقطع کارشناسی ارشد یک آموزش در سطح تخصصی در زمینه طراحی ، توسعه ، استفاده و نگهداری از فناوری رایانه ، الکترونیک و نرم افزار در زمینه هایی که از اهمیت زیادی برای جوامع مدرن برخوردار است ، ارائه می دهد.

هنگام درخواست ، یکی از این تخصص ها را انتخاب می کنید:

هوش مصنوعی کاربردی
مهندسی پزشکی
خدمات و عملیات مبتنی بر ابر
علوم داده
مدل سازی ریاضی و محاسبات علمی
رباتیک و کنترل
طراحی جهانی فناوری اطلاعات و ارتباطات

این دانشگاه شهریه دریافت نمی کند ولی مقدار ثابت 74 دلار به عنوان هزینه هر ترم از دانشجویان گرفته خواهد شد.

رشته تحصیلی :
مهندسی کامپیوتر
علوم رایانه مطالعه فرایندهایی است که با داده ها در تعامل هستند و می توانند به صورت داده به صورت برنامه ارائه شوند. استفاده از الگوریتم ها را قادر می سازد تا اطلاعات دیجیتالی را دستکاری ، ذخیره و ارتباط برقرار کنند. یک دانشمند رایانه نظریه محاسبات و طراحی سیستم های نرم افزاری را مطالعه می کند. رشته های آن را می توان به رشته های نظری و عملی تقسیم کرد. نظریه پیچیدگی محاسباتی کاملاً انتزاعی است ، در حالی که گرافیک رایانه بر برنامه های دنیای واقعی تأکید دارد. تئوری زبان برنامه نویسی رویکردهایی را برای توصیف فرآیندهای محاسباتی در نظر می گیرد ، در حالی که مهندسی نرم افزار شامل استفاده از زبان های برنامه نویسی و سیستم های پیچیده است. تعامل انسان و کامپیوتر چالش های موجود در ساختن رایانه ها را مفید ، قابل استفاده و در دسترس می داند.
زبان دوره : انگلیسی
حداقل نمره آیلتس : 6
مبلغ دقیق شهریه : رایگان
کشور : نروژ
دانشگاه :
دانشگاه متروپولیتن اسلو
رتبه: ‎+1000
دانشگاه متروپولیتن اسلو اسلو مت؛ نروژی: Oslomet - storbyuniversitete یک دانشگاه ایالتی در اسلو و آکرشوس در نروژ است. این دانشگاه حدود 1400 کارمند دانشگاهی دارد (از این تعداد بیش از 150 استاد یا استاد تحقیق ، رتبه برتر در نروژ) ، حدود 20،000 دانشجو و حدود 800 کارمند پشتیبانی اداری. دانشگاه متروپولیتن اسلو در 12 ژانویه 2018 تأسیس شد و دومین جوان دانشگاه های جدید نروژ است. این امر از آنچه تا سال 2018 بزرگترین کالج دانشگاهی نروژ ، کالج دانشگاه اسلو و آکرشوس انجام شده بود ، که خود نتیجه بسیاری از ادغام های قبلی در حدود 30 دانشکده و کالج های سابق در منطقه اسلو بود.
ددلاین : ددلاین ثبت نام: December 1, 2020

پیشنهادات مشابه