x
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت گوتو تی آر
مشاوره مهاجرت: 02143000021
بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس دانشگاه متروپولیتن اسلو در نروژ رشته سیاست بین المللی رفاه اجتماعی و بهداشت

آیا می خواهید سیاست های رفاه اجتماعی و بهداشت را با دیدگاه جهانی در یک بستر بین المللی مطالعه کنید؟ این مدرک دانش و مهارت در تئوری ها و روش های علوم اجتماعی برای تجزیه و تحلیل ، توسعه و مدیریت سیاست های اجتماعی و بهداشتی در سطح بالایی را در اختیار شما قرار می دهد.

رشته تحصیلی :
آموزش و توسعه بین المللی
تغییر و تحول در سیستم پویای دانشگاه و توسعه متعادل و نظام مند آن، نیازمند تفکر و عمل برنامه‌ریزی و مدیریت و سازگاری با محیط درون سازمانی و محیط بیرونی دانشگاه به منظور پاسخ‌گویی به نیازهای جامعه در ابعاد مختلف اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی است. از دیدگاه های مختلفی می‌توان به بحث در مورد «توسعه دانشگاهی» وآموزش عالی پرداخت. بدین جهت، بررسی و شناخت عوامل تأثیر گذار در فرآیند توسعه دانشگاهی می‌تواند نمایی از این تبیین ها را ترسیم نماید.
زبان دوره : انگلیسی
منطقه : لیلسترام
هزینه ورودی : 95 دلار
حداقل مدرک تحصیلی مورد نیاز : کارشناسی
حداقل نمره آیلتس : 6
حداقل معدل : 15
حداقل تعداد واحدهای درسی : 120
مبلغ دقیق شهریه : رایگان
هزینه‌های ماهیانه زندگی : 1,300 دلار
کشور : نروژ
دانشگاه :
رتبه: ‎+1000
دانشگاه متروپولیتن اسلو اسلو مت؛ نروژی: Oslomet - storbyuniversitete یک دانشگاه ایالتی در اسلو و آکرشوس در نروژ است. این دانشگاه حدود 1400 کارمند دانشگاهی دارد (از این تعداد بیش از 150 استاد یا استاد تحقیق ، رتبه برتر در نروژ) ، حدود 20،000 دانشجو و حدود 800 کارمند پشتیبانی اداری. دانشگاه متروپولیتن اسلو در 12 ژانویه 2018 تأسیس شد و دومین جوان دانشگاه های جدید نروژ است. این امر از آنچه تا سال 2018 بزرگترین کالج دانشگاهی نروژ ، کالج دانشگاه اسلو و آکرشوس انجام شده بود ، که خود نتیجه بسیاری از ادغام های قبلی در حدود 30 دانشکده و کالج های سابق در منطقه اسلو بود.
شرایط :
  • ارائه تمکن مالی تائید شده
طول دوره : 2 ساله
ظرفیت (نفر) : 35
ددلاین : ترم: پاییز - ددلاین ثبت نام: December 15, 2020

پیشنهادات مشابه