x
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت گوتو تی آر
مشاوره مهاجرت: 02143000021
بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی

پذیرش تحصیلی دکترا در دانشگاه متروپولیتن اسلو در نروژ رشته علوم مهندسی

این پیشنهاد در حالت تعلیق بوده و غیرفعال است. اطلاعات موجود ممکن است به روز نباشد.

در OsloMet ، شما عضو کاملی از جامعه پژوهش دانشگاه خواهید بود و به یک انجمن پشتیبان و متنوع از دانشگاهیان خواهید پیوست. دانشگاه تعداد کاندیداهای دکتری بین المللی بسیار زیاد و رو به رشد دارد و متعهد به جذب محققان مشتاق با استعداد از سراسر جهان هستند

رشته تحصیلی :
علم مهندسی
این برنامه در حاشیه تحقیقات در مناطقی که برای مطالعه پیشنهاد شده است خواهد بود و به همین ترتیب آمادگی لازم برای درک و تدوین راه حل های چالش های فن آوری مانند دیجیتالی شدن خدمات بهداشتی و درمانی ، رفاه , میحط سبز ، فناوری ساختمان پیشرفته ، شهرنشینی و آسیب پذیری دیجیتال را فراهم می آورد.
زبان دوره : انگلیسی
حداقل مدرک تحصیلی مورد نیاز : کارشناسی ارشد
حداقل معدل : 15
حداقل تعداد واحدهای درسی : 180
کشور : نروژ
دانشگاه :
دانشگاه متروپولیتن اسلو
رتبه: ‎+1000
دانشگاه متروپولیتن اسلو اسلو مت؛ نروژی: Oslomet - storbyuniversitete یک دانشگاه ایالتی در اسلو و آکرشوس در نروژ است. این دانشگاه حدود 1400 کارمند دانشگاهی دارد (از این تعداد بیش از 150 استاد یا استاد تحقیق ، رتبه برتر در نروژ) ، حدود 20،000 دانشجو و حدود 800 کارمند پشتیبانی اداری. دانشگاه متروپولیتن اسلو در 12 ژانویه 2018 تأسیس شد و دومین جوان دانشگاه های جدید نروژ است. این امر از آنچه تا سال 2018 بزرگترین کالج دانشگاهی نروژ ، کالج دانشگاه اسلو و آکرشوس انجام شده بود ، که خود نتیجه بسیاری از ادغام های قبلی در حدود 30 دانشکده و کالج های سابق در منطقه اسلو بود.
شرایط :
  • ارائه تمکن مالی تائید شده

پیشنهادات مشابه