۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
مشاوره رایگان
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

مقصدت رو از بین ۱۹۰+ کشور جستجو کنید

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در نروژ

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس در دانشگاه اسلو در رشته مهندسی داده

با داشتن یک استاد ارشد علوم داده در دانشگاه اسلو ، شما به خوبی آماده خواهید شد تا در جامعه امروز با یک چالش بزرگ روبرو شوید: نحوه استفاده از اطلاعات موجود در مقادیر وسیعی از داده هایی که در زمینه های مختلفی مانند پزشکی ، دارایی ، جمع آوری می شوند ، محیط و رسانه های اجتماعی. برنامه کارشناسی ارشد در علوم داده مبتنی بر پیش زمینه بین رشته ای در آمار (نظریه احتمال ، استنتاج ، یادگیری ماشین) و علوم رایانه (الگوریتم ها ، تجسم ، پایگاه داده) علاوه بر پایه ای محکم در ریاضیات عمومی است.

این دانشگاه شهریه ندارد ولی مبلغ ثابت 74 دلار برای هر ترم از دانشجو گرفته خواهد شد.

کشور: نروژ
دانشگاه:
دانشگاه اسلو
رتبه: ‎119
دانشگاه اسلو با بیش از 200 سال قدمت، با طیف گسترده‌ای از رشته‌های دانشگاهی، در اکثر زمینه‌ها دارای جوامع برتر پژوهشی است. این دانشگاه در حال حاضر دارای 8 مرکز ملی عالی و تمرکز استراتژیک در تحقیقات بین رشته‌ای در زمینه انرژی و علوم زندگی به طور خاص است. دانشگاه اوسلو به عنوان یک دانشگاه تحقیقاتی غیر انتفاعی و کاملاً مستقل، به برنامه‌های خوب بودجه عمومی دسترسی دارد و از امکانات آزمایشگاه و مطب، کتابخانه‌ها و پشتیبانی فنی برخوردار است.
رشته تحصیلی:
مهندسی داده
مهندسان داده وظیفه دارند روندهای موجود در مجموعه داده ها را بررسی کنند و الگوریتمها را برای داده های خام ایجاد کنند . این نقش در IT به مجموعه قابل توجهی از مهارتهای فنی ، از جمله دانش عمیق در زمینه طراحی پایگاه داده SQL و چندین زبان برنامه نویسی نیاز دارد. مهندسان داده اغلب برای ایجاد دسترسی آسانتر به داده های خام ، مسئولیت ایجاد الگوریتم ها را بر عهده دارند ، اما برای انجام این کار ، آنها باید اهداف شرکت یا مشتری را درک کنند. مهم است که در هنگام کار با داده ها اهداف تجاری داشته باشید ، به خصوص برای شرکت هایی که داده ها و بانکهای اطلاعاتی بزرگ و پیچیده را اداره می کنند.
حداقل نمره آیلتس: 6.5