x
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت گوتو تی آر
مشاوره مهاجرت: 02143000021
بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در نروژ

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس در دانشگاه اسلو در رشته مهندسی داده

با داشتن یک استاد ارشد علوم داده در دانشگاه اسلو ، شما به خوبی آماده خواهید شد تا در جامعه امروز با یک چالش بزرگ روبرو شوید: نحوه استفاده از اطلاعات موجود در مقادیر وسیعی از داده هایی که در زمینه های مختلفی مانند پزشکی ، دارایی ، جمع آوری می شوند ، محیط و رسانه های اجتماعی. برنامه کارشناسی ارشد در علوم داده مبتنی بر پیش زمینه بین رشته ای در آمار (نظریه احتمال ، استنتاج ، یادگیری ماشین) و علوم رایانه (الگوریتم ها ، تجسم ، پایگاه داده) علاوه بر پایه ای محکم در ریاضیات عمومی است.

این دانشگاه شهریه ندارد ولی مبلغ ثابت 74 دلار برای هر ترم از دانشجو گرفته خواهد شد.

رشته تحصیلی :
مهندسی داده
دانشجویان این رشته با استفاده از روش های علمی، سیستم ها و الگوریتم ها از داده های ساختمانی یا غیر ساختمانی اطلاعات استخراج می کنند. این رشته ارتباط نزدیکی با داده کاوی و کلان داده دارد.
حداقل مدرک تحصیلی مورد نیاز : کارشناسی
حداقل نمره آیلتس : 6.5
مبلغ دقیق شهریه : رایگان
کشور : نروژ
دانشگاه :
رتبه: ‎119
دانشگاه اسلو با بیش از 200 سال قدمت، با طیف گسترده‌ای از رشته‌های دانشگاهی، در اکثر زمینه‌ها دارای جوامع برتر پژوهشی است. این دانشگاه در حال حاضر دارای 8 مرکز ملی عالی و تمرکز استراتژیک در تحقیقات بین رشته‌ای در زمینه انرژی و علوم زندگی به طور خاص است. دانشگاه اوسلو به عنوان یک دانشگاه تحقیقاتی غیر انتفاعی و کاملاً مستقل، به برنامه‌های خوب بودجه عمومی دسترسی دارد و از امکانات آزمایشگاه و مطب، کتابخانه‌ها و پشتیبانی فنی برخوردار است.

پیشنهادات مشابه